طرحهای فرش ایران - طرح فرش با نقشمایه طبیعت سبز

فرش کاشان طرح ملورین

فرش کاشان طرح ملورین

کارخانه فرش کاشان دارای بزرگترین کارخانه تولید کننده فرش با بیشترین سبد و مجموعه از مدل های مختلف در ایران است که این بار طرحی ایده آل را رونمایی می کند. فرش کاشان طرح ملورین یکی از جدیدترین طرح های فرش ماشینی منتخب خریداران در سراسر ایران است.

فرش کاشان طرح ملورین که توسط طراحان حرفه ای فرش کاشان تولید شده است با حاشیه زیبا و ترنج و بوته های داخل فرش این نقشه را با دیگر طرح های فرش کاشان متفاوت کرده است. طرح ملورین مدل ۲۰۱۷ با نخ ۱۰۰% اکرولیک توسط تولیدی فرش کاشان بافت میشود.

مشخصات فرش کاشان طرح ملورین

فرش کاشان طرح ملورین با نخ ۱۰۰% اکرولیک بدون پرزدهی بافته شده و الیاف فرش موجب حساسیت نمی شود. از این رو فرش کاشان طرح ملورین بهترین انتخاب برای خانواده های ایرانی و ضد حساسیت می باشد. فرش کاشان طرح ملورین ، ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰  از زیباترین طرح های فرش کاشان است که هم اکنون در ۲ رنگ سرمه ای و آبی بافت میشود . این دو رنگ بیشترین محبوبیت را در بین خریداران فرش دارند.

  • ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰
  • نخ ۱۰۰% اکرولیک
  • ۲ رنگ سرمه ای و آبی
  • بدون پرزدهی
  • ضد حساسیت
  • حاشیه زیبا و ترنج و بوته های داخل فرش

قیمت فرش کاشان مدل ملورین

امکان خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان برای همکاران و خریداران وجود دارد! بهترین قیمت و جدیدترین طرح ها را از میان طرح های مدرن و سنتی کارخانه فرش کاشان انتخاب کنید.

کارخانه فرش کاشان

کارخانه فرش کاشان مفتخر است با داشتن استاندارهای جهانی بالاترین کیفیت فرش را با نازلترین قیمت برای خریداران و همکاران ارائه دهد. کارخانه فرش کاشان بزرگترین تولید کننده فرش ۷۰۰ شانه ، فرش ۱۰۰۰ شانه و فرش ۱۲۰۰ شانه در ایران با تنوع بالایی از فرش های زیبا در خدمت مشتریان و همکاران گرامی می باشد.