فرش کاشان طرح7801

زیبا ترین مدل فرش کاشان طرح۷۸۰۱

برای طراحی نقشه های جدید فرش کاشان  طراحان زحمات زیادی کشیده میکشند که بیشتر این زحمات به عهده طراح نقشه های جدید فرش می باشد . معمولا کار خانه های تولید کننده فرش وقتی تصمیم می گیرند نقشه جدیدی طراحی کنند، تمرکز خود را روی فرش هایی می گذارند که مشتری پسند است و خرید بالایی داشته است . بنابراین با دقت به بررسی پرداخته و با همکاری طراحان نقشه فرش یک پدیده جدید مشتری پسند خلق میکنند .در کنار این موارد طراحان به نوین بودن و به روز بودن نقشه اهمیت زیادی می دهند تا طرح زیبایی را خلق کنند.

مهمترین نکته ای که در طراحی یک فرش مرغوب حائز اهمیت است شهری است که فرش در ان به تولید می رسد.زمانی که ایده یک طراح به تولید برسد باید پروسه های بسیاری را سپری کند و تمام ویژگی های آن اعم از نوع رنگ بندی، نوع بافت و ابعاد مورد بررسی قرار میگیرد.

 

نقشه جدید و بروز فرش کاشان طرح۷۸۰۱ سرمه ای بافت ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ با نخ ۱۰۰% اکرولیک و ۵ سال ضمانت کیفیت بدون پرزدهی و ضد حساسیت از تولیدات جدید فرش کاشان میباشد.

 

فرش کاشان طرح۷۸۰۱ از مدل های جدید تولیدی فرش کاشان که برای شب عید رونمایی شده است

فرش کاشان طرح7801

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرش کاشان طرح۷۸۰۱ بزرگترین کارخانه تولید کننده فرش ماشینی در ایران با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا اماده همکاری با فروشگاه ها و نمایشگاه های فرش در تمام نقاز ایران میباشد

فروش ویژه  فرش کاشان طرح۷۸۰۱  در سایت فرش کاشان

فرش کاشان طرح۷۸۰۱ –فرش ۱۰۰۰ شانه کاشانفرش ۱۲۰۰ شانه کاشان تولید شده با بهترین نخ ۱۰۰% اکرولیک و بدون پرزدهی.