قیمت فرش ۱۲متری کاشان

فرش از جمله کالاهایی است که در خانه اکثر ایرانی‌ها دیده می‌شود. به هرحال فرش هنر ایرانیان است و مردم ما نیز به شدت با آن مانوسند. اما همین فرش‌های دستباف که دیدن آن زیر پاها برای ما ایرانی‌ها معمولی شده است ، در برخی مواقع قیمت‌فرش ها حدود ۲۰۰ میلیون تومان را هم می‌گذرانند.

به گزارش ایسنا، فرش دستباف ایرانی در بسیاری از شهرهای کشورمان بافته می‌شود که بافت و طرح آنها برگرفته از ویژگی‌ها و فرهنگ مردمان آن شهر است. شهرهایی مانند کاشان، تبریز، اصفهان و قم از جمله شهرهایی هستند که نقش عمده‌ای در بافت فرش دارند. البته با رشد تکنولوژی و با توجه به این‌که بافت فرش‌ دستباف به زحمت و زمان زیادی نیاز دارد و خرید آن برای همه اقشار جامعه مقدور نیست، به مرور فرش‌های ماشینی جای خود را در بازار باز کردند. واضح است که کیفیت فرش‌های ماشینی هیچ‌گاه به فرش‌های دستباف نمی‌رسد و به همین دلیل قیمت آنها نیز بسیار کمتر از نوع دستباف است.

قیمت فرش های  دستباف کاشان به صورت ۴۲خانه ،۴۸خانه،۵۲خانه و ۷۰ خانه بافته می شود که هرچه تعداد خانه ها بالاتر باشد، فرش مرغوب تر و ریزبافت تر است. این فرش در ابعاد شش متر از ۳٫۵ میلیون تا ۱۲میلیون تومان، در ابعاد ۹متر از چهار میلیون تا ۱۵ میلیون تومان و در ابعاد ۱۲ متر از ۷٫۵ میلیون تا ۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت فرش ها

قیمت فرش ۱۲ متری کاشان از ۳۸۰ هزار تومان به بالا که این قیمت بر اساس کیفیت .شانه و تراکم فرش ها تغییر میکند فرش های ۴۴۰ شانه با تراکم ۸۰۰ پایین ترین قیمت فرش ۱۲متری در فرش کاشان است که بارنگ کرم .گردویی ،و سرمه ای بافت میشود .

بالاترین قیمت فرش تا امروز فرش ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ هشت رنگ که قیمت عمده آن۱۸۵۰ هزار تومان در فرش کاشان عرضه میشود .

فرش ۱۲ متری با قیمت ۳۸۰ هزار تومانی با نخ پلی استر بافت میشود

فرش كاشان طرح باغ بهشت ۷۰۰ شانه با تراكم ۲۱۰۰ صد در صد اكریلیک

قيمت فرش نوشته شده براي سايز ۱۲ متري بوده و براي ساير ابعاد مبناي محاسبه مي باشد

۶ متری ۴۶۰۰۰۰ تومان

۹متری  ۶۸۰۰۰۰ تومان

۱۲ متری ۸۹۰۰۰۰ تومان

فرش دست باف گونه طرح ۷۰۰ هشت رنگ واقعی صد درصد اکریلیک

هیت سیت(بدون پرز و ضد حساسیت)

 

قیمت فرش

قیمت فرش

 

 

فروشگاه و سایت فرش کاشان عرضه کننده فرش های تولید کاشان با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت