اطلاعیه تولیدی فرش کاشان

خرید فرش از کارخانه فرش کاشان

خرید فرش از کارخانه فرش کاشان
ℹ️مشتریان محترم!
لطفا قبل از هر گونه درخواست و ثبت سفارش خرید فرش ماشینی، دستوالعمل ذیل را با دقت مطالعه و سپس نسبت به خرید اقدام نمایید.?
۱⃣مشتریان عزیز! قیمت های درج شده در  سایت مصوب و مقطوع و به قیمت درب کارخانه در کاشان بوده و با افزایش خرید تخفیف مجددی ارائه نمی شود.
۲⃣ارسال کلیه فرش های درخواستی مشتریان به شهرستانها از کاشان رایگان می باشد. (توضیحات: برای تهران و حومه تا درب منزل و برای شهرستانها تا باربری شهر مقصد هزینه حمل و نقل رایگان می باشد.)
۳⃣مدت زمان حمل و نقل در دورترین شهرها تا یک هفته و برای شهرهای نزدیک مانند تهران و قم تا ۴۸ ساعت پس از تحویل فرش مشتریان از انبار کارخانه به باربری های شهر کاشان پیش بینی نمایید.
۴⃣بیشتر محصولات درخواستی شما در انبار شرکت موجود بوده و پس از تایید نهایی تلگرامی وفق ضوابط اعلامی در همان روز تحویل باربری خواهد شد.
۵⃣برای تعداد معدودی از مشتریان که فرش های خاصی را سفارش می دهند و یا همراه با فرش سایز کوچک نیز درخواست می نمایند و یا مساجدی که سفارش فرش های سجاده ای دارند طی یک بازه زمانی کوتاه فرش های درخواستی به باربری های طرف قرارداد تحویل خواهد شد.
۶⃣مشتریان تهرانی و حومه (کرج، اسلامشهر، شهریار، شهر پرند و …) می توانند پس از تایید نهایی فرش انتخابی خود از طریق کانال تلگرامی شرکت و ارتباط با مدیر فروش نسبت به درخواست فرش خود بدون واریز حتی یک ریال پیش پرداخت اقدام و خرید نمایند. در این حالت فرش انتخابی درب منزل تحویل شده و پس از تایید مشتری و بازدید نهایی مبلغ فاکتور از طریق کارت خوان سیار شرکت تسویه خواهد شد.
۷⃣مشتریان شهرستانی از این به بعد می توانند پس از تایید نهایی فرش خود از طریق سایت شرکت و تنها با پرداخت ۳ درصد پیش پرداخت به حساب شرکت اقدام به خرید نمایند. در این حالت فرش انتخابی در محل باربری شهر مقصد و پس از اطمینان از سالم بودن طرح و کیفیت نقشه تحویل مشتری شده و سپس نسبت به تسویه حساب مانده فاکتور (۹۷ درصد مانده) با واریز به حساب شرکت که در سایت درج شده اقدام نموده و مجوز دریافت فرش از باربری شهر مقصد اخذ خواهد شد.
۸⃣مشتریان مشکل پسند می توانند طی هماهنگی تمرکزی از کاشان از طریق تلفن سایت شرکت حضورا به نمایندگی شرکت در تعدادی از شهرستانها مانند مشهد، تبریز، تهران و … مراجعه و نسبت به خرید فرش خود طبق قیمت مصوب تلگرامی اقدام نمایند.
۹⃣مسئولیت هر گونه عدم تطبیق فرش انتخابی با فرش ارسالی پس از بازدید مشتریان بعهده شرکت خواهد بود.
?خرید حضوری از دفتر فروش و نمایشگاه شرکت واقع در  تهران و تنظیم فاکتور خرید طبق قیمت مصوب  درج شده درسایت  بهترین روش خرید و پیشنهاد ماست. آدرس نمایشگاه  در کانال درج شده است.
۱⃣۱⃣هر گونه درخواست فرش و ارتباط با مدیر فروش در صورت امکان از طریق تلفن و تلگرام  باشد.
۲⃣۱⃣خرید فرش ماشینی در عرضه مستقیم حتی برای یک تخته فرش و با قیمت عمده برای همه خانواده های ایرانی امکان پذیر است.
۳⃣۱⃣سایزهای استاندارد فرش برای همه نقشه ها به شرح ذیل موجود می باشد. سایز های ۳@۴ ۲.۵@۳.۵ ۲@۳ ۱.۵@۲.۲۵ ۱@۱.۵ ۱@۲ ۱@۳ ۱@۴ و فعلا فقط دو مورد نقشه های ۷۰۰ شانه ده رنگ افشان و مجلسی در همه زمینه ها دایره قطر ۱، ۱.۵، ۲، ۲.۵ و ۳ موجود می باشد. نحوه محاسبه قیمت سایزها و دایره ها به تناسب قیمت متر مربع هر فرش بر مبنای قیمت فرش ۱۲ متری و با تناسب در ریاضیات بدست می آید. فقط برای محاسبه ۹ متری ها قیمت فرش ۱۲ متری ضربدر ۷۷ درصد شده و قیمت فرش ۹ متری بدست می آید.
۴⃣۱⃣شماره حساب شرکت در ذیل اطلاعیه درج شده است.
۵⃣۱⃣این سایت  از چند جهات متمایز، تعجب همگان را برانگیخته است. فروش ارزان و با کیفیت، فرش های زیبا و مدرن، ارسال رایگان به تمام نقاط ایران، تحویل درب منزل ویژه تهرانی ها و حومه بدون حتی یک ریال پیش پرداخت و صادرات محصولات به همه نقاط دنیا بویژه همسایگان. امید است بتوانیم در راستای تعالی و حفظ حقوق مصرف کنندگان گام استوار برداریم. منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده شما خوبان هستیم.

?هنر نزد ایرانیان است و بس?

شرکت فرش کاشان بزرگترینسایت فروش  فرش ماشینی ایران به قیمت درب کارخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *