فرش کاشان

کارخانه فرش کاشان

کارخانه فرش کاشان

فرش کاشان از سالیان سال يکي از بهترین فرش های بافته شده  در ايران بوده و هست به خصوص در زمينه فرش دستبافت که طرح ها و نقشه فرش کاشان در دنيا نظير ندارد.در کشور های تولید کننده فرش بسیاری از طرح ها برگرفتی از طرح های فرش کاشان هست . امروزه با توسعه صنعت و تکنولوژي و آمدن دستگاه هاي تولید فرش باعث شده تا فرش ماشيني هم  در دنیا شناخته شده و حتی بسیار رقابتی شده است .با توجه با ساخت دستگاه های فرش ماشینی در کشور های پیشرفته بازهم تولید فرش ماشینی ایران در فرش حرف اول را در زیبای و کیفیت میزند

فرش کاشان که از دیرباز  تولید کننده فرش در ايران است يکي از مشهور ترين برند هاي فرش ماشيني در ايران و جهان هست و در بازار فرش  شناخته ترین تولیدات را دارا میباشد. فرش کاشان  شناخته شده با کيفيت ، دوام و ضمانت خريد است.

 

ایا تمام محصولات تولید شده کارخانه فرش کاشان خوب است؟

 

خير ! فرش کاشان مثل دیگر کارخانه های فرش کیفیت ها ی متفاوتی را تولید میکند .بسیار شده است که فروشندگان فرش کاشان از این مطلب سوء استفاده کرده و فرش های ضعیف فرش کاشان را با قیمت بالاتر و کیفیت بیشتر عرضه میکنند . شما خریدار گرامی باید در نظر داشته باشد که زمان خرید فرش حتما از کیفیت و بافت فرش اطلاع کامل داشته باشد .فرش های تولید شده با نخ ۱۰۰% اکرولیک همگی ضمانت دار و با کیفیت هست .

 

فرش کاشان مجموعه از کارخانجات فرش  با بیشترین تنوع فرش هست.(کارخانه فرش،کارخانجات فرش کاشان)

 

 

۱- فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ ، بهترين کيفيت بافته شده در مجموعه خود (دسته ۷۰۰ شانه) مي باشد و درجه يک ترين فرش ۷۰۰ شانه بافته شده در ايران مي باشد.

 

۲- فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ ، بهترين کيفيت بافته شده در مجموعه خود (دسته ۱۰۰۰ شانه) مي باشد و درجه يک ترين فرش ۱۰۰۰ شانه بافته شده در ايران مي باشد.

 

۳- فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰، بهترين کيفيت  و ریز بافت ترین فرش ماشینی ایران بافته شده در مجموعه خود (دسته ۱۲۰۰ شانه) مي باشد و درجه يک ترين فرش ۱۲۰۰ شانه بافته شده در ايران مي باشد.

 

۴- قيمت تمامي محصولات فرش کاشان نسبت به کیفیت بافت شده در پايين ترين رنج قيمت مي باشد و امکان قيمت پايين تر از آن روي همين جنس و کيفيت به هيچ وجه وجود ندارد.

 

۵- تمامي فرش هايي که از مجموعه فرش کاشان خريداري شده  داراي استاندارد بوده و ۵ سال ضمانت کیفیت دارد (فروشگاه های مجاز فرش کاشان)

 

۶- کليه ي فرش ها  تولید شده ، فرش هاي با اصالت  است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *