اطلاعیه تولیدی فرش کاشان

کیفیت فرش کاشان

ماشین فرش بافی کارخانه فرش کاشان

برای خرید کیفیت فرش کاشان دقت کنید

در خرید فرش کاشان دقت کنید این جمله است که خیلی از تولید کننده های فرش کاشان به زبان می اورند علت فقط کیفیت فرش نیست با به وجود امدن رقابت های زیاد در شهر کاشان قطب صنعت فرش ماشینی ایران  باعث شده است که رقابتی بین طراحان و نقشه های جدید فرش ماشینی به وجود اید، که خرید فرش به پیچیدگی خاصی در امده است .علت اینکه این صحبت به زبان میاید رقابت بین طرح های اورجینال و طرح های کپی هم هست بسیاری از کارخانه دار ها طرح های جدید و شیک خود را با ثبت صنعتی کردن جلوی کپی برداری ان را گرفته تا دیگر برند های دیگر و تولید کننده های دیگر فرش ان نقشه را تولید نکنند و این باعث میشود که طرح های که بسیار شیک و اورجینال هست فروش بیشتری برای کارخانه داشته باشد.با بازدید از چند فروشگاه  معتبر و ملاحظه  طرح ها و نقشه های روز بازار به این نکته واقف میشوید که کیفیت فرش در اولویت است.

انتخاب طرح و رنگ خرید فرش کاشان با سبک روز بازار

در انتخاب کیفیت فرش با رنگ بندی و نقشه های روز زیاد دقت کنید سعی کنید رنگ و طرح روز را انتخاب کنید زیرا با به وجود امدن رقابت بین کارخانه دار ها طرح ها خیلی زود از رده خارج شده و از مد هم .

 

خرید فرش کاشان در نور طبیعی

فرش ماشینی را باید حتما در نور طبیعی دید این پیشنهادی است که جناب اقای تشت زر همیشه در صحبت های خود به مسئولان خرید بازار فرش ادینه گفته است چرا؟

علت این است که با امدن نور پردازی های جدید دیده ایم که یک فرش زیر این نور ها چه  رنگ بندی و زیبایی بیشتر از حدی پیدا کرده است شما عزیزان هم بدانید که فرش در منزل شما با این نورپردازی دیده نمیشود و این زیبایی را ندارد چه بهتر که قبل از خرید زیبایی اصلی فرش و کیفیت فرش را ببینیم .

فرش را باید از زوایای مختلف دید . رنگ فرش در جهت خواب آن تیره‌تر از رنگ آن در جهت عکس خواب فرش به نظر می‌رسد در نتیجه خطوط طرح درجهت عکس خواب به نحو مشخص‌تری دیده می‌شود. همچنین باید رنگ فرش در تمام سطح آن یکنواخت باشد و مخصوصاً در فرش‌های کف ساده دو رنگی و اختلالات رنگ دیده نشود. لذا رنگ فرش به اندازه کافی غنی و کامل باشد و قسمت انتهایی پرز با رنگ سطح فرش اختلاف نداشته باشد چون این اختلاف نمودار آن است که فرش با رنگ‌های جوهری رنگ شده است. با مالیدن تکه پارچه مرطوب بر روی قسمت‌های رنگ‌دار مشکوک می‌توانید از ثبوت رنگ‌های فرش طمینان حاصل کنید.

 

خرید فرش بدون پرزدهی

 کیفیت فرش را از نظر پرز دهی نیز بررسی کنید فرش های که پرز دهی کمتری دارند عمر بیشتر ی نسبت به فرش های با پرزدهی زیاد دارند این نکته فقط برای فرش های ۱۰۰% اکرولیک میباشد. فرش های نرم دیرتر کثیف شده و زود گردوقبار و کثیفی از روی انها پاک میشود.

 

کیفیت فرش

کیفیت فرش

 

 

خرید فرش کاشان از کارخانه فرش کاشان با بیشترین تنوع فرش درخدمت همکاران عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *