رفتن به محتوای اصلی

فرش ۷۰۰ شانه تراکم  ۲۵۵۰ کاشان

فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ را میتوان پرفروشترین فرش ماشینی نام برد

فرش ۷۰۰ شانه بخاطر ضخامت بالا نسبت به فرش های دیگر و قیمت بهتر نسبت به فرش های بافته شده کاشان از طرفدارهای زیادی برخوردار است

در زیر تعدادی از فرش های جدید ۷۰۰ شانه را معرفی میکنیم

فرش جدید ۷۰۰ شانه

پرفروشترین فرش های ۷۰۰ شانه کاشان رو میتوانید در گالری زیر ببینید این طرح ها از مدل های پرفروش و پرطرفدار فرش ۷۰۰ شانه کاشان هست.

فرش ۷۰۰ شانه پرفروش کاشان

گالری فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰

در زیر میتوانید نمونه های تولید شده فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ را همراه قیمت تماشا کنید . البته فرش ۷۰۰ شانه گلبرجسته هم داخل این گالری هست

فرش ۷۰۰ شانه کاشان

توضیحات درباره فرش ۷۰۰ شانه کاشان

 

از تاریخچه،ویژگی،انواع،طرح و قیمت فرش ۷۰۰ شانه کاشان چه می دانید؟

 

تاریخچه فرش ۷۰۰  شانه

فرش ۷۰۰ شانه با ورود دستگاه  پیشرفته hcp  در ایران معروف شد البته زمان ورد فرش ۷۰۰ شانه با مشکلات زیادی همراه بود در اوایل تولید این فرش ریزبافت بسیاری از خریداران با فرش های ۵۰۰ شانه اشنایی کامل داشتند و خوبی فرش ها رو با ضخامت و به اصطلاح خودشان فرش های کلفت میشناختند .

فرش ۷۰۰ شانه با استفاده از نخ ۱۸ سه لا که بسیار نرم و لطیف بود بسیاری از باورهای خریداران فرش را بهم ریخت. خریداری که یک فرش خوب را با ضخامت بالا میسنجید به یکباره با فرشی لطیف و نرم برخورد کرد انتخاب بین فرش ضخیم و فرش نرم و زیبا در ابتدا بسیار دشوار بود که با اشنایی فروشنده های فرش با برتری فرش ۷۰۰ شانه کم کم این محصول   طرفداران زیادی را با خود همراه کرد.

فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ اولین فرش های تولید شده فرش ۷۰۰ شانه در بازار بود که به مرور و با پیشرفت دستگاه و طراحی نقشه های زیبا تراکم ها بیشتر و بیشتر میشد ،فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۱۰۰ ، فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۲۵۰ ،فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ و در اخر فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ بود که روانه بازار شد.

تراکم فرش در قیمت فرش بسیار پر اهمیت هست با پایین بودن تراکم تعداد نخ استفاده شده در فرش کاهش پیدا میکند که باعث کاهش هزینه تولید میشود

فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ اورجینال و استاندارد ترین فرش ۷۰۰ شانه

فرش ۷۰۰ شانه همانطور که در بالا متذکر شدیم با تراکم های مختلفی تولید میشود ولی بهترین تراکم و استاندارد ترین تراکم در فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ هست که بسیاری از کارخانه های تولید فرش از این تراکم استفاده میکنند.

فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ یا تراکم ۲۵۵۰  کدام بهتر است ؟

فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ شناخته شده است و بهترین تراکم برای این نوع بافت تراکم ۲۵۵۰ هست البته کارخانه های هستند که اقدام به تولید فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ میکنند که پیشنهاد ما تراکم استاندارد ۲۵۵۰ میباشد

قیمت فرش ۷۰۰ شانه

فرش ۷۰۰ شانه همانطور که با تراکم های مختلف بافت میشود قیمت های متفاوتی هم دارند . با بالا رفتن تراکم قیمت فرش ۷۰۰ شانه نیز افزایش پیدا میکند . فرش ۷۰۰ شانه از محصولات خاصی در فرش هست که با تراکم های مختلف تولید میشود بخاطر همین قیمت های مختلفی در بازار بابت این نوع محصول ارائه میشود

برای مثال فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ قیمتی تقریبا ۳۰% پایین تر از فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ دارد یا فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۲۵۰ مبلغی در حدود ۱۵% پایین تر از نوع استاندارد ان دارد

در مجموع اگر بخواهیم به تاریخچه فرش کاشان و انواع آن اعم از فرش های ۵۰۰،۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه کاشان به خصوص فرش ۷۰۰ شانه کاشان عبوری گذرا داشته باشیم،می توانیم این چنین بگوییم که در ایران در دوران صفویه که جزئی از تاریخ ایران بوده است تولید فرش به خصوص فرش کاشان در اوج خود بود و به صورت جدی دنبال شد.در همین حال و هوا استادان فهیم و فاخر که بافنده این فرش ها بودند،انواع گوناگونی را از فرش کاشان تولید کردند که از جمله آن می توان به فرش ۷۰۰ شانه کاشان اشاره نمود.

 

ویژگی های فوق العاده فرش ۷۰۰ شانه کاشان

فرش ۷۰۰ شانه کاشان(واقعی)

دارای تراکم عرضی یا شانه فرش ۷۰۰ گره می باشد

تراکم این فرش اغلب ۳۰۰۰ و ۲۱۰۰ و ۲۵۵۰ گره می باشد؛ که البته ۲۵۵۰ گره آن مشهور تر است

دو نوع هشت رنگ و ده رنگ دارد که اختلاف آن چنانی از لحاظ قیمت ندارند

ترجیحا با دستگاه HCPX2 بافته شده باشد اما خوب با دستگاه های دیگر هم بافته میشود

فرش ۷۰۰ شانه کاشان(تبدیلی)

توسط دستگاه های ۵۰۰ شانه بافته می شود

تراکم طولی آن ها ۱۵۰۰ گره است

اکثرا به صورت هفت رنگ در بازار عرضه می شوند

همچنین قیمت آن به نسبت فرش های اصل ۷۰۰ شانه بسیار پایین تر است

طرح های فرش کاشان

 

تنوع طرح هایی که کارخانه فرش کاشان بافنده آن هاست بسیار زیاد بوده و اسم های ایرانی این طرح ها که توسط استادان نامی ایرانی انتخاب شده،حس آرامبخشی را به یک ایرانی می دهد چون تمام اسامی این فرش ها اسامی ایرانی الاصل می باشد.

 

فرش ۷۰۰ شانه کاشان  به خاطر قیمت مناسب و تنوع بسیار زیاد آن(در طرح ها و رنگ ها )بیشتر از انواع دیگر فرش کاشان مورد توجه قرار می گیرد.

 

قیمت فرش ۷۰۰ شانه  کارخانه فرش کاشان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰

 

قیمت فرش ۷۰۰ شانه مناسب ترین و ارزان قیمت ترین فرش ماشینی بافته شده با نخ ۱۰۰% اکرولیک هست

 

میتوان از فرش ۷۰۰ شانه را بهترین فرش با قیمت مناسب نام برد

 

قیمت فرش ۱۲متری ۷۰۰ شانه ۶۵۰۰.۰۰۰ تومان میباشد

 

قیمت فرش ۹متری ۷۰۰ شانه ۵۰۵۰.۰۰۰ تومان میباشد

 

قیمت فرش ۶متری ۷۰۰ شانه ۳۲۵۰.۰۰۰ تومان میباشد

 

شما می توانید فرش های کاشان را به دو صورت غیرحضوری و حضوری خریداری کرده و به خاطر اینکه خرید غیر حضوری آسان تری داشته باشید،می توانید در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از قیمت ها نام طرح ها و همچنین عکس فرش ها را ببینید و همان جا بی درنگ خرید خود را انجام دهید.

مشاوره رایگان در واتساپ