اطلاعیه تولیدی فرش کاشان, وبلاگ

طرح های پرفروش فرش کاشان – سال 1400

فرش جدید ۱۴۰۰ بهمراه پرفروش ترین فرش ماشینی سال ۱۴۰۰

با پیشرفت صنعت و مدرن شدن سبک زندگی خانواده ها، اجناس لوکس و زیبای زیادی در حال تولید و استفاده هستند. فرش نیز به عنوانی صنایع با اصالت ایرانی که از فرهنگ و تمدن ایرانی سرچشمه می گیرد، در منازل حضور همیشگی دارد. در این بین فرش های ماشینی کاشان نیز با طرح و نقوش متنوع طرفدارن زیادی را به خود اختصاص می دهند. اکنون شاهد وجود طرح های جدید ، امروزی و مدرن زیبایی در بازار فرش هستیم. از جمله فرش جدید کاشان، فرش های بدون حاشیه هستند که با دکوراسیون های مدرن بسیار همخوانی دارند. در این مقاله قصد داریم طرح های جدید و پرفروش فرش کاشان در سال ۱۴۰۰ را برای شما معرفی نماییم.

معرفی جدیدترین طرح های فرش کاشان

انتخاب جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی با توجه به حجم انبوه تولیدات موجود در بازار برای برخی افراد سخت است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با توجه به حجم فروش و نظر طراحان فرش کاشان، جدیدترین طرح های فرش ایرانی را برای شما انتخاب و معرفی کنیم.

جدیدترین طرح فرش سال ۱۴۰۰ را می توان در رده بندی های متفاوتی گنجاند. برای خرید انواع فرش پرفروش در سبک های مدرن و کلاسیک، ابتدا باید نوع دکوراسیون منزل خود را بشناسید. بعد به رنگ مبل، رنگ پرده، میزان نور توجه نمایید. و سپس با توجه به سلیقه و نوع چیدمان خانه، طرحی که هماهنگی بیشتر با لوازم خانه شما را دارد انتخاب و خریداری نمایید.

فرش الیاف بامبو کد ۳۷۶

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش کاشان - فرش  جدید و خاص ۱۲۰۰ شانه تولید شده با الیاف گیاهی و نخ بامبو و با طرح فرش کهنه نما و یا فرش وینتیج  از جدیدترین محصولات کارخانه فرش کاشان است . فرش بامبو به فرشی گفته می شود که برای نخ خواب آن از الیاف طبیعی و گیاهی بامبو استفاده شده است . مهمترین ویژگی این الیاف لطافت بسیار بالا و ضد آلرژی بودن آن است .  فروشگاه فرش کاشان با داشتن بیشترین تنوع در محصولات فرش ماشینی همواره سعی دارد تا محصولاتی با کیفیت را با مناسبترین قیمت ارائه دهد. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش نخ بامبو ۱۲۰۰ شانه کد ۳۵۵

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش کاشان - فرش مدرن و بسیار جدید و خاص ۱۲۰۰ شانه تولید شده با الیاف گیاهی و نخ بامبو از جدیدترین محصولات کارخانه فرش کاشان است . فرش جدید بامبو که با الیاف گیاهی تهیه شده اند بسیار لطیف و زیبا هستند و رنگ آمیزی خاصی هم دارند. از خصوصیات فرش بامبو باید به ضد آلرژی بودن و مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت اشاره کرد.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن بیشترین تنوع در محصولات فرش ماشینی همواره سعی دارد تا محصولاتی با کیفیت را با مناسبترین قیمت ارائه دهد. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش بامبو ۱۲۰۰ شانه کد ۳۳۴

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش کاشان - محصولات بسیار جدید و خاص ۱۲۰۰ شانه تولید شده با نخ بامبو از جدیدترین تولیدات کارخانه فرش کاشان است . این محصول جدید که با نخ طبیعی و گیاهی بامبو تولید شده، بسیار لطیف و زیبا دیده می شود. از مهمترین مزیت های فرش بامبو باید به ضد باکتری بودن فرش و همچنین ضد آلرژی بودن این فرش باید اشاره کرد.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش طرح پیچک ۱۲۰۰ شانه

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش کاشان - ۱۲۰۰ شانه نقشه پیچک با زمینه رنگ بژ از طرح های فوق العاده لوکس و بسیار زیبای فرش کاشان است. این نقشه که به صورت گلبرجسته بافته شده ست به صورت تلفیقی خشتی و ترنج طراحی شده است. در زمینه این نقشه زیبا از نخ رنگ طلایی استفاده شده است که نما و جلوه بسیار لوکس و خاصی برای این فرش ایجاد کرده است. فرش پیچک بژ که با تراکم ۳۶۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش افشان ۷۰۰ شانه نقشه جانان

تومان 3,500,000تومان 7,000,000
فرش افشان جانان رنگ فیلی

   فرش زیبا و جدید افشان جانان از محصولات با کیفیت کارخانه فرش کاشان است که با دستگاه های پیشرفته ۷۰۰ شانه بافت شده است. تراکم بافت فرش افشان جانان ۲۵۵۰ است که نشان از ریزبافتی بالای این فرش دارد. نخ اصلی استفاده شده برای این فرش نخ صددرص اکرولیک است که بالاترین دوام و کیفیت را برای این فرش به وجود آورده است. برای اطلاع دقیق از قیمت فرش ها ، برای مثال قیمت فرش کاشان ۱۲ متری می توانید با انتخاب طرح و نقشه مورد نظر خود گزینه اندازه ۱۲ متری را انتخاب کنید تا قیمت هر فرش برای شما نمایش داده شود.

فرش طرح ترکمن ۵۰۰ شانه زمینه کرم کد ۱۰۷۲

تومان 3,600,000تومان 7,200,000

    فرش کاشان -فرش نقشه اصیل ترکمن

نقشه های زیبا و اصیل ترکمن از طرح های خاص فرش ماشینی با زمینه کرم و نخ صدرصد اکرولیک ۵۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰

فرش افشان ۷۰۰ شانه نقشه الماس سرمه ای

تومان 3,500,000تومان 7,000,000

فرش کاشان - نقشه زیبا و جدید افشان الماس با زمینه رنگ سرمه ای با کیفیت ۷۰۰ شانه و تراکم ۲۵۵۰ بافت شده است. این فرش زیبا با نخ اکرولیک تولید شده که بسیار لطیف و با دوام است. همچنین به دلیل هیت ست بودن نخ این فرش، فاقد پرزدهی و ضد حساسیت بوده و دوام بسیار بالایی در برابر حرارت و کوبیدگی دارد. کارخانه فرش کان به عنوان بزرگترین تولید کننده فرش ماشینی امکانات بینظیری برای خریداران فرش ماشینی فراهم آورده است تا دوستداران فرش ماشینی به راحتی برای خرید فرش بتوانند محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت تهیه کنند.

فرش جدید افشان کرم ۱۲۰۰ شانه

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

   فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۶۰ نقشه افشان با زمینه رنگی کرم از طرح های زیبا و خاص فرش کاشان است. از جمله مشخصه های این فرش باید به حاشیه آن اشاره کرد که با رنگ گلبهی طراحی و بافت شده است. این فرش با نخ اکرولیک هیت ست شده تولید شده به همین دلیل بالاترین کیفیت را داشته و کارخانه فرش کاشان نیز آن را به مدت ۵ سال تضمین کیفیت نموده است. برای دوستانی که تمایل به دیدن فرش ها و محصولات را از نزدیک دارند می توانند با مراجعه نمایندگی فرش کاشان در تهران تمامی محصولات را دیده و مقایسه کنند.

فرش هزار شانه جدید نقشه سطنتی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

    فرش کاشان - طرح جدید سلطنتی از نقشه های بسیار زیبای کارخانه فرش کاشان است که با کیفیت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ تولید شده است. این فرش زیبا که با زمینه رنگ کرم طراحی شده به صورت گلبرجسته نیز بافته شده است. فرش سلطنتی با نخ اکرولیک هیت ست شده تولید و ارائه شده به همین علت فاقد پرزدهی و ضد حساسیت بوده و کارخانه فرش کاشان با ضمانت ۵ ساله این فرش را تقدیم خریداران می نماید.

فرش ۱۲۰۰ شانه گلبرجسته نقشه مرجان رنگ کرم

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

   فرش ۱۲۰۰ شانه از محصولات بسیار ریزبافت و زیبای کارخانه فرش کاشان است که با پیشرفته ترین دستگاه های بافت فرش ماشینی تولید می شود. نقشه مرجان با زمینه رنگی کرم از جدیدترین فرش های ۱۲۰۰ شانه و تراکم ۳۶۰۰ است که به صورت گلبرجسته و با نخ اکرولیک تولید شده است. به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه ، این فرش فاقد پرزدهی بوده و استقامت بسیار خوبی در برابر حرارت داشته و کارخانه فرش کاشان این فرش را به مدت ۵ سال ضمانت کیفیت می کند.

نقشه ۷۰۰ شانه طرح افشان دربار رنگ سرمه ای

تومان 3,500,000تومان 7,000,000

فرش کاشان - طرح افشان دربار نقشه ای بسیار زیبا و اصیل با رنگ آمیزی بسیار خاص از جدیدترین تولیدات کارخانه فرش کاشان است. این نقشه زیبا با کیفیت ۷۰۰ شانه و تراکم ۲۵۵۰ تولید شده که لطافت و بالاترین کیفیت را در بین فرش های ماشینی دارا هست. زمینه رنگ اصلی این فرش رنگ سرمه ای بوده و نخ استفاده شده برای این فرش نیز نخ مرغوب اکرولیک است. به همین دلیل کارخانه فرش کاشان این محصول را به مدت ۵ سال ضمانت کیفیت می نماید تا خریداران با اطمینان کامل از یک محصول با کیفیت اقدام به خرید نمایند. برای خرید فرش کافی است تا با مشاوران کارخانه تماس بگیرید.

نقشه اصفهان ۱۲۰۰ شانه گلبرجسته رنگ کرم

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

  طرح و سبک های متنوعی در صنعت فرش ماشینی تولید و روانه بازار می شود. اما بعضی از نقشه ها هستند که همواره زیبایی و اصالت خود را توانسته اند حفظ کنند. نقشه اصفهان از جمله این طرح های زیبا است که با کیفیت فرش ۱۲۰۰ شانه تولید می شود. این طرح خاص توسط نخ اکرولیک تولید شده که بالاترین کیفیت را داشته و شامل ضمانت ۵ ساله کارخانه فرش کاشان نیز می شود. همچنین برای افزایش زیبایی این فرش نقشه به صورت گلبرجسته تولید شده که جلوه ای بسیار زیبا را به همراه دارد.

فرش طرح افشان دربار ۷۰۰ شانه

تومان 3,500,000تومان 7,000,000

فرش های افشان از دسته طرح های بسیار پرطرفدار و اصیل فرش ایرانی است. نقشه دربار که به صورت افشان طراحی شده است با کیفیت ۷۰۰ شانه و رنگ اصلی فیلی تولید شده است. این طرح زیبا با نخ صددرصد اکرولیک بافته شده است به همین دلیل بالاترین کیفیت را داشته و با ضمانت ۵ ساله کارخانه فرش کاشان ارائه می شود. از مهمترین مزیت و ویژگی های این فرش باید به بدون پرزدهی بودن و مقاوم در برابر کوبیدگی و حرارت اشاره کرد.

فرش نقشه هالیدی سرمه ای

تومان 3,500,000تومان 7,000,000

فرش کاشان - ۷۰۰ شانه نقشه هالیدی رنگ سرمه ای از پر فروش و پرطرفدارترین طرح های فرش ماشینی است. این طرح در دسته فرش های مدرن و فانتزی قرار می گیرد . شاخصه این طرح زمینه ساده و خلوت با ترنج خاص و متمایز آن است . فرش هالیدی رنگ سرمه ای با نخ اکرولیک و با تراکم ۲۵۵۰ در اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری تولید می شود . فروشگاه فرش کاشان با داشتن بیشترین تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش ۱۲۰۰ شانه افشان سرو رنگ کرم

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

  فرش های ۱۲۰۰ شانه به ریزبافتی و ریزنقشی معروف هستند. نقشه افشان سرو با بالاترین کیفیت و به صورت گلبرجسته تولید شده است. این نقشه زیبا با زمینه رنگی کرم با نخ با کیفیت صددرصد اکرولیک تولید شده است. ظرافت و زیبایی این فرش به حدی است که بسیار شبیه به فرش های دستبافت نفیس دیده می شود.

فرش نقشه نیلوفر کرم گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

  نقشه زیبای افشان نیلوفر با زمینه رنگ کرم با کیفیت ۱۲۰۰ شانه و تراکم ۳۶۰۰ تولید شده است. این فرش زیبا به صورت گلبرجسته طراحی و تولید شده است. در فرش افشان نیلوفر نخ با کیفیت اکرولیک به کار رفته است که بسیار با کیفیت و با دوام است. این فرش زیبا بسیار ریزبافت و گلریز طراحی شده است و بالاترین ظرافت را در فرش های ماشینی دارد. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش وینتج طرح هلنا ۱۲۰۰ شانه گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

  تنوع سلیقه ها و نظرات در چیدمان و دکوراسیون منازل موجب شده است تا خریداران به دنبال فرش های بسیار خاص و زیبا باشند. کارخانه فرش کاشان با اطلاع از این سبک و سلیقه ها و با استخدام طراحان فرش ماشینی خبره سعی بر این داشته تا بتواند نظر همه طرفداران فرش کاشان را جلب کند. طرح های فرش وینتج و به خصوص طرح هلنا از جمله سبک و نقشه هایی هستند که بسیار متناسب با مد روز و سلیقه متفاوت و جدید خریداران تولید شده است. این فرش زیبا که به رنگ دودی و یا نقره ای دیده می شود با کیفیت ۱۲۰۰ شانه و به صورت گلبرجسته تولید شده است.

فرش نقشه افشان گیلدا فیلی ۷۰۰ شانه

تومان 3,500,000تومان 7,000,000

     فرش کاشان - ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ نقشه افشان گیلدا رنگ فیلی همانطور که از نام این نقشه مشخص است این طرح به صورت افشان طراحی و تولید شده است. مهمترین مشخصه فرش های افشان جلوه یک دست و ریزبافتی است که به دلیل حذف ترنج وسط فرش به وجود آمده است. این طرح زیبا که با زمینه رنگ فیلی طراحی شده است با کیفیت ۷۰۰ شانه و میزان تراکم ۲۵۵۰ و با دستگاه فوق پیشترفته hcp تولید شده است. نخ این فرش نخ بسیار با کیفیت اکرولیک است که موجب می شود این فرش با ضمانت ۵ ساله به دست خریداران برسد.

فرش طرح محیا کرم گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

     کارخانه فرش کاشان . فرش ۱۲۰۰ شانه  نقشه بسیار زیبای محیا از طرح های جدید و گلبرجسته فرش کاشان است. این طرح زیبا که الگو گرفته از فرش های زیبای دستبافت کاشان است بسیار ریزبافت و ظریف بافته شده است. فرش محیا با رنگ کرم و ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ و به صورت گلبرجسته بافته شده است. نخ به کار رفته برای خواب فرش نخ اکرولیک است. به همین دلیل کارخانه فرش کاشان کیفیت و دوام فرش را ضمانت می کند. فرش های ۱۲۰۰ شانه به علت ظرافت و ریزبافتی بسیار بالا به فرش های دستبافتگونه شهرت دارند . فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان نقشه افشان روژان ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه روژان از ریزنقش ترین فرش های ۱۵۰۰ شانه است . به دلیل ظرافت بالا در تولید این فرش تمامی نقش و نگار این فرش بسیار زیبا طراحی شده است. طرح اصلی فرش روژان نقشه افشان است که با زمینه رنگ نقره ای جلوه ای بسیار لوکس را پیدا کرده است. نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش افشان روژان گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه افشان بهار ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه بهار از طرح های سبک افشان در دسته فرش ۱۵۰۰ شانه است. فرش های افشان به صورت یکدست و بسیار زیبا هستند که در طراحی آن ترنج و لچک فرش حذف شده است. فرش افشان بهار بسیار ریز بافت و با ظرافت بسیار بالایی در طراحی و رنگ آمیزی تولید شده است به گونه ای که بسیار مشابه فرش های دستبافت بوده و لطافتی بالاتر از فرش های دستبافت ر نیز دارند . نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش افشان بهار گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش نقشه کژال سرمه ای

تومان 3,500,000تومان 7,000,000
فرش کاشان - ۷۰۰ شانه نقشه کژال با تراکم ۲۵۵۰ و با زمینه رنگی سرمه ای از فرش های طرح های ترکیبی است. در طرح این فرش از سبک فرش های خشتی و ترنج استفاده شده است. .  فرش کژال رنگ سرمه ای با نخ اکرولیک و با تراکم ۲۵۵۰ در اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه طاووس ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه طاوس از طرح های بسیار زیبای فرش کاشان است. فرش های ۱۵۰۰ شانه با دقت بافت بالا ریزبافت ترین فرش ماشینی موجود در بازار است. ظرافت طراحی و بافت فرش ۱۵۰۰ شانه به گونه ای است که تشخیص فرش های ۱۵۰۰ شانه از فرش های دستبافت بسیار سخت است که این موضوع خود گواه کیفیت و زیبایی این فرش است . نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش طاوس گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش نقشه افشان نیلوفر بژ گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
نقشه فرش افشان نیلوفر از طرح های ریزبافت و زیبای فرش کاشان است. نقشه افشان طرحی است که در آن ترنج و لچک فرش حذف شده است و نقشه ای یکدست و یکنواخت به وجود آمده است. نقشه های افشان در بزرگ جلوه دادن منازل بسیار مناسب و انتخاب مناسبی میتواند باشد. فرش افشان نیلوفر۱۲۰۰ شانه و به صورت گلبرجسته بافته شده است. نخ خواب در این فرش از نوع نخ مرغوب اکرولیک به کار رفته است که کیفیت و دوام فرش را ضمانت می کند.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۲۰۰ شانه مدل هالیدی رنگ دودی

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش کاشان - ۱۲۰۰ شانه مدل هالیدی از طرح های مدرن و جدید فرش کاشان است . با ورود طرح هالیدی به دلیلی استقبال بسیار زیاد از این طرح ، کارخانه فرش کاشان بیشترین رنگبندی ها را برای این طرح روانه بازار کرده است . آخرین رنگبندی این طرح رنگ دودی است که بسیار مناسب سبک خانه های مدرن و خاص پسندان است. فرش هالیدی با زمینه رنگ دودی به صورت ۱۲۰۰ شانه و با تراکم ۳۶۰۰ بافته شده و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش نقشه مهیا آبی اطلسی گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
نقشه فرش مهیا از طرح های اصیل و به صورت کلاسیک از مجموعه فرش کاشان است. منظور از طرح کلاسیک طرح های سنتی فرش کاشان است که در آن طرح ترنج و لچک و حاشیه به صورت کامل اجرا و بافته شده است. زمینه رنگ فرش مهیا رنگ آبی و اطلسی است که برای دوستداران رنگ روشن و برای منازل مدرن و همچنین خانه های لوکس گزینه بسیار مناسبی است. فرش مهیا آبی اطلسی به صورت ۱۲۰۰ شانه و تراکم ۳۶۰۰ و گلبرجسته بافته شده است. زیبایی این طرح به ئگونه ای است که این فرش را با اسم دستبافتگونه معرفی می کنند. نخ خواب در این فرش از نوع نخ مرغوب اکرولیک به کار رفته است که کیفیت و دوام فرش را ضمانت می کند.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان- نقشه لیلی کرم گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش طرح لیلی نقشه بسیار زیبا و لوکس از فرش کاشان است. این فرش با کیفیت ۱۲۰۰ شانه و تراکم ۳۶۰۰ بافته شده است. نقشه بسیار زیبا و شکیل که به صورت همانند فرش های مدرن و فانتزی اما با تلفیق از فرش ها و نقشه های ایرانی بافته شده است . زمینه کرم رنگ این فرش با نخ های برجسته تزیین شده است و این طراحی به گونه ای است که نمای این فرش به صورت سه بعدی دیده می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان- نقشه مهرسا کرم گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش طرح مهرسا با زمینه رنگ کرم از فرش های طرح افشان فرش کاشان است. فرش افشان به طرح هایی گفته می شود که در نقشه آن ترنج وسط فرش حذف شده است و نقشه کاملا یکدست را دارد. این سبک طرح ها بسیار مناسب منزل هایی با فضای کم هستند که باعث می شوند که منزل را بزرگتر نشان دهد. فرش مهرسا با کیفیت ۱۲۰۰ شانه و تراکم ۳۶۰۰ به صورت گلبرجسته بافته شده است نخ فرش مهرسا نخ اکرولیک هیت ست شده است که بهترین کیفیت را برای این فرش به وجود آورده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش نقشه خاتون لایت

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش طرح  خشتی قهوه ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۳۶۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان- نقشه نیلوفر کرم

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش طرح  خشتی قهوه ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۳۶۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان طرح پیچک کرم برجسته

تومان 4,500,000تومان 9,000,000
فرش کاشان - ۱۲۰۰ شانه برجسته پیچک کرم از طرح های لوکس و شکیل فرش کاشان است. نقشه پیچک الهام گرفته از فرش های خشتی و فرش ایرانی نمایی بسیار زیبا را به وجود آورده است. همچنین در نقشه این فرش از نخ با رنگ زیبای طلایی استفاده شده است که اصالت و جلوه ای بسیار لوکس را برای فرش به ارمغان آورده است. فرش نقشه پیچک با تراکم ۳۶۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بدنیست اشاره کنیم که تمامی طرح ها و نقوش جدیدترین فرش سال ۲۰۲۱ تولیدی کارخانه فرش کاشان توسط طراحان معتبر و چیره دست فرش کاشان طراحی شده است. در تولید تمامی فرش های ۷۰۰ شانه تا ۱۵۰۰ شانه این مجموعه از الیاف درجه یک و عالی استفاده شده است. و مورد مهم دیگر قیمت تولیدات است که باید بگوییم قیمت پرفروش ترین طرح فرش ماشینی با قیمت کارخانه عرضه می شود.

در ادامه چند طرح از فرش جدیدترین مدل فرش کاشان در سال ۱۴۰۰ را مشاهده خواهید نمود.

فرش کاشان طرح کژال

فرش طرح کژال از مدل های پرفروش و زیبا و جذاب فرش ماشینی کاشان می باشد. وجود نقوش اصیل خشتی و ترنج در طرح این فرش آن را به پرفروش ترین فرش سال تبدیل نموده است. استفاده از رنگ های متنوع و جذاب سرمه ای و فیلی فضایی دلچسب و پر انرژی به خانه می بخشد. فرش کژال به دلیل بافت ریزی که دارد شبیه فرش های دست باف گونه می باشد. در بافت این طرح فرش ماشینی از الیاف اکرلیک بکار رفته است.

فرش طرح افشان گیلدا

برای افرادی که به دنبال فرش های سنتی، دست باف و اصیل ایرانی می باشند، فرش افشان گیلدا پیشنهاد بسیار خوبی می باشد. وجود طرح گل های رنگارنگ در نقوش این فرش آن را به عنوان پرفروش ترین طرح فرش دستباف ۱۴۰۰ معرفی نموده است. فرش افشان گیلدا رنگ بندی زیبایی دارد و در سه رنگ کرم، سرمه ای و فیلی و به صورت بر جسته و عادی بافته می شود. رنگ زمینه کرم این طرح در کنار گل هایی به رنگ صورتی و بافت برجسته گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که به دنبال فرش هایی به رنگ های گرم و شاد هستند.

فرش کاشان افشان مهریز

فرش کاشان طرح افشان مهریز از نقوش متفاوت و زیبا خانواده فرش های افشان می باشد. این فرش نقشه خلوتی دارد و در زمینه آن از گل های کوچک و بزرگ با پیچ و تاب های فوق العاده زیبا استفاده شده است. رنگ بندی این فرش شامل رنگ های کرم و سرمه ای و با بافت بسیار لطیف و ظریفی که دارد، برای هر دکوراسیونی مناسب می باشد.

فرش کاشان طرح بهامین

یکی دیگر از فرش های پرفروش سال ۱۴۰۰ فرش کاشان طرح بهامین می باشد که به دلیل وجود هماهنگی در سواد و بیاض نقشه جذابیت ویژه ای دارد. تناسب در رنگ بندی و بافت گل های متنوع فرش بسیار تحسین برانگیز است. طرح بهامین در رنگ های کرم و فیلی بافته می شود. رنگ فیلی آن به دلیل چرک تاب بودن بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است.

فرش کاشان طرح تاج محل

یکی از طرح های پر فروش کارخانه فرش کاشان، فرش کاشان طرح تاج محل  است که بافت سه بعدی و برجسته دارد. طراحی خلوت فرش برای افرادی که به دنبال فرش های فانتزی هستند مناسب می باشد. اگر فضای خانه شما کوچک است و قصد دارید بزرگتر و دلباز تر به نظر برسد، فرش تاج محل پیشنهاد خوبی برای شما است. این طرح فرش دارای رنگ بندی سرمه ای و فیلی بوده و فضایی بی نظیر به منزل شما می دهد.

فرش کاشان طرح هالیدی

یکی از زیباترین و محبوب ترین طرح فرش های در بین مشتریان ایرانی و خارجی، فرش کاشان طرح هالیدی می باشد. طرح این فرش خلوت بوده و هارمونی بسیار بالایی دارد و به دلیل ظاهری خاص آن مورد پسندی هر سلیقه ای است. فرش ماشینی طرح هالیدی در رده فرش های ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه و با الیاف درجه یک بافته می شود. رنگ بندی متنوع و زیبای این طرح فرش شامل رنگ های کرم، سرمه ای، بژ، کاربنی، مشکی و بنفش می شود. وجود چنین طیف رنگی بالایی در این فرش مدرن باعث شده تا مورد توجه و انتخاب زوج های جوان قرار گیرد.

فرش افشان کیمیای سعادت

از ویژگی های فرش کاشان افشان کیمیای سعادت وجود گل های ریز و درشت در نقشه فرش است که نمایی از یک بوستان پر از گل با رنگ های جذاب را به نمایش می گذارد. این طرح فرش پرفروش سال ۱۴۰۰ در رنگ های سرمه ای و نسکافه ای بافت می شود. وجود نقش و نگار های هنرمندانه این فرش سبب جذب علاقمندان زیادی به آن شده است.

فرش کاشان طرح خاتون

فرش کاشان طرح خاتون جزو بهترین طرح فرش ماشینی می باشد و لوح تقدیر نقشه برگزیده انجمن طراحان کارخانه فرش کاشان را دریافت نموده است. طرحی باشکوه و اصیل و پرطرفدار که با رنگ هایی مدرن و شیک خود بسیار خودنمایی می کند. وجود ترنجی زیبا و چشم نواز در مرکز فرش که با فرم های خشتی ،مربع ، منظم و متقارن تزیین شده، بسیار جذاب و تماشایی است. در رنگ بندی فرش طرح خاتون از رنگ های ملایم و لایت استفاده شده که احساس آرامشی در مشتری ایجاد می کند.

فرش کاشان طرح افشان نیلوفر

از دیگر پرفروش ترین فرش کاشان طرح افشان نیلوفر می باشد. این فرش از طراحی افشان و بدون ترنج استفاده نموده و در زمینه آن نقوش زیبایی از گل های فراوان دیده می شود. به دلیل بافت برجسته ای که فرش افشان نیلوفر دارد جزو طرح های لوکس و شیک به شمار می آید. پالت رنگی شیک این طرح شامل رنگ های کرم، بژ و سرمه ای می شود. فرش طرح نیلوفر کاشان با الیاف درجه یک و باکیفیت بافته شده و با توجه به قیمت مناسبی که دارد بسیار پرفروش و محبوب است.

فرش افشان بهار

در بافت فرش کاشان افشان بهار از نقوش پر طرفدار و محبوب استفاده شده که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می کند. در فرش دستباف گونه بهار نقوشی پر از گل های زیبا به صورت هنرمندانه بر آن نقش بسته است. پالت رنگی فرش بهار شامل سرمه ای و فیلی است که ظاهری چشم نواز و روح بخش را به محیط می بخشد. ظرافت و رنگ آمیزی و بافت ظریف این فرش سبب شده تا رقیب سرسختی برای فرش های دست بافت محسوب شود. فرش افشان بهار با رنگ فیلی یکی از پر فروش ترین فرش های ماشینی کاشان به شمار می آید.

کلام آخر

فروشگاه فرش کاشان جدید ترین طرح های فرش ماشینی در مدل و سبک های مختلف مدرن و کلاسیک را تولید و عرضه می نماید. خریداران می توانند با مراجعه به نمایشگاه های فروش این مجموعه واقع در شهر تهران و کاشان، از طرح های متنوع دیدن نموده و فرش مورد نظر خود را خریداری نمایند. و افراد ساکن در دیگر شهر های ایران نیز می توانند از طریق سایت فروشگاهی کارخانه به صورت آنلاین مدل های مختلف را بررسی و بهترین آن را انتخاب و ثبت سفارش نمایند.

تمامی طرح های جدید و پرفروش فرش کاشان سال ۱۴۰۰ از بهترین الیاف اکریلیک هیت ست شده بافته شده اند. کارخانه فرش کاشان انواع فرش ماشینی باکیفیت عالی را به صورت فروش مستقیم از کارخانه و بر طبق قیمت تولیدی عرضه می کند. به دلیل خرید مستقیم از کارخانه قیمت فرش ها در حدود ۳۰ تا ۵۰ ٪ ارزان تر از بازار فرش می باشند. بنابراین خرید از این مجموعه معتبر بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد.

نقشه های پرفروش سال ۹۹ و ۹۸

فرش کاشان طرح پارادایس

از جمله فرش های زیبا که محیطی لوکس و مجلل به منزل شما می بخشد، فرش کاشان طرح پارادایس خواهد بود. فرش پارادایس به دلیل داشتن زمینه شلوغ و نقوش زیاد و شیک برای دکوراسیون های کلاسیک ایرانی مناسب است. این فرش در شانه و تراکم مختلف و با استفاده از الیافت اکریلیک هیت ست شده و در ۴ رنگ کرم، گردویی، سرمه ای و آبی بافته و عرضه می شود. کیفیت بالا و قیمت مناسب این فرش آن را جزو لیست پرفروش ترین فرش های سال ۱۴۰۰ قرار داده است.

فرش کاشان طرح آبتین

از جمله فرش های جدید و پرفروش سال ۱۴۰۰ فرش کاشان طرح آبتین است که یکی دیگر از پر نقش ترین و زیباترین طرح های فرش ماشینی می باشد. نقش فرش ماشینی آبتین دارای حاشیه ترمه ای و ترنج کشیده ای در مرکز فرش بوده و به دلیل نقوش و رنگ های زیبا، ظاهری بی نظیر به فضای خانه می بخشد. در طرح این فرش از نقوش اصیل بته جقه ای به وفور استفاده شده که نشان دهنده جلوه ای از زیبایی های هنر ایرانی در می باشد. فرش کاشان آبتین در ۴ رنگ شامل کرم، گردویی، سرمه ای و آبی فیروزه ای و با کیفیتی عالی بافته و عرضه می شود.

فرش کاشان طرح فاخر

از دیگر پرفروش ترین طرح ها در بازار فرش که خریداران زیادی در سال ۱۴۰۰ داشته، فرش کاشان طرح فاخر است. نقوش فرش ماشینی فاخر ترکیبی از دو طرح برتر و پر فروش پارادایس و آبتین می باشد که زیبایی فوق العاده ای دارد. پر نقش و رنگ بودن فرش کاشان فاخر باعث شده تا ظاهری بی نظیر داشته باشد. در کنار نقوش بزرگ در متن فرش، از طرح های کوچکی نیز استفاده شده. که باعث جذابیت و درخشش این فرش ماشینی در اتاق پذیرایی می شود.

فرش طرح اریکا

فرش کاشان طرح اریکا يکی از فرش های جديد و پرفروش سال ۱۴۰۰ است. فرش نقشه اریکا کاشان از طرح های نو و مدرن می باشد که با طرح های دیگر تفاوتی چشمگیری دارد. نقشه این فرش ماشینی کاشان به صورت منفرد و بسیار خلاقانه طراحی شده است. طراحی بی نظیر و زیبای فرش طرح اریکا باعث برجستگی دکوراسیون خانه شما می شود. جلوه منحصر بفرد فرش اریکا آن را در جایگاه پرفروش ترین فرش های امسال قرار داده است.

فرش کاشان طرح ارکیده

از طرح های بسیار شیک و مدرن که به دلیل وجود رنگ بندی متنوع، جلوه تماشایی به فضای منزل شما می بخشد فرش کاشان طرح ارکیده است. در طرح فرش ماشینی ارکیده از نقوش گل های طبیعی در هم تنیده به وفور استفاده شده و همین باعث ایجاد فضایی دل چسب و آرامش بخش در اتاق پذیرایی و نشیمن می شود. ترنج مرکزی فرش ارکیده بسیار بزرگ بوده و نگاه هر بیننده را به خود جلب می کند. حاشیه ها نیز در این فرش ماشینی مدرن و جدید حذف شده و به جای آن گل های خوش نقش و نگار دیده می شود. فرش نقشه ارکیده کاشان که با رنگ بندی عالی خود از جدید ترین و پرفروش ترین فرش های سال ۱۴۰۰ می باشد.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “طرح های پرفروش فرش کاشان – سال 1400

  1. سارا مرادی گفت:

    فرش های جدید و پرفروش خیلی زیاد شده ما هر جای میریم یه طرح رو بهمون نشون میدند چطور باید بفهمیم کدام طرح جدید تره؟

    1. kashan گفت:

      بله درست میفرمایید شاید اون فروشگاه فرش رو جدیدا به نمایشگاه خود اضافه کرده فرش های جدید و پرفروش رو میتوانید در قسمت فرش های جدید سایت کاشان که در بالای سایت قرار داده شده تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *