فرش کاشان

فرش 700 شانه ارزان قیمت

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت کاشان تنوع بسیار بالای دارد که به دلیل قیمت ارزان از تقاضای بالای برخوردار است .فرش ۷۰۰ شانه با کیفیت های مختلفی تولید میشود که یکی از این نوع فرش های ۷۰۰ شانه فرش های است که با نخ ورژن و یا به اصطلاح فرش نخ ایرانی تولید میشود .

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت به دلیل قیمت مناسب تقاضای بسیار بالای دارد که در زیر تنوعی از این محصولات زیبا را تماشا کنید

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت ۱۲ متری به قیمت ۸۰۰۰.۰۰۰تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت ۹ متری به قیمت ۶۶۵۰.۰۰۰تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت ۶ متری به قیمت ۴۰۰۰.۰۰۰ تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت طرح الماس طوسی فیلی

۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش هیوا لاکی

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش افشان شروین ۷۰۰شانه ارزان قیمت

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت طرح کیمیا دلفینی

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت طرح مهیا فیلی

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت طرح افشان فیلی

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت طرح چکاوک فیلی

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان طرح نیلا لاکی

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت طرح چکاوک

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش ۷۰۰ شانه ارزان مشکی طلایی

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش ارزان ۷۰۰ شانه تبدیلی نقشه چکاوک

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرش ارزان قیمت گیلدا سرمه ای نخ ورجین

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بررسی مشخصات و خرید فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان ‌قیمت کاشان

فرش­ها یکی از لوازم ضروری در خانه‌ها هستند که خانواده‌ها به­طور معمول برای خرید آن دغدغه‌های زیادی دارند. هنگام خرید این محصول، عواملی مثل زیبایی و کیفیت در کنار قیمت مناسب برای خانواده‌ها اهمیت زیادی دارد. امروزه فرش­ها تنوع گوناگونی پیدا کرده‌اند و قیمت هرکدام از آن‌ها نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد.

به­دلیل قیمت زیاد فرش، امروزه خیلی از افراد به‌جای خرید فرش‌های گران‌قیمت، به سراغ خرید فرش‌های ارزان‌تر ‌می‌روند؛ چرا که قصد هزینه کردن زیاد برای فرش را ندارند و استفاده از این فرش‌ها برای پوشش دادن محیط‌هایی است که رفت‌وآمد به آن کمتر است. فرش‌های ماشینی نسبت به نمونه‌های دیگر قیمت مناسب‌تری دارند و تنوع آن‌ها بسیار زیاد است. در ادامه به بررسی انواع فرش ماشینی و ویژگی‌های آن می‌پردازیم؛ اگر شما هم به دنبال خرید فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید.

منظور از فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت چیست؟

فرش ۷۰۰ ‌شانه به این معنا است که در هر یک متر از عرض فرش، حدود ۷۰۰ گره نخ وجود دارد. بر اساس این تعداد، عواملی مانند میزان ظرفیت بافت قالی، نوع ماشین یا دستگاه بافندگی مورداستفاده در تهیه فرش و استحکام آن تعیین می‌شود.

فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت ، با استفاده از دستگاه بافندگی ۵۰۰ شانه تکسیما بافته می‌شود و میزان تراکم دقیق آن ۲۰۰۰ است. در بازار محصولات، انواع دیگری از فرش‌های ۷۰۰ شانه ارزان قیمت وجود دارند که میزان تراکم آن‌ها ۱۲۰۰، ۱۴۰۰ و ۱۵۰۰ است ؛ که جزء فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت کاشان محسوب می‌شوند. لازم است بدانید که بین برخی از ویژگی‌های فنی فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت کاشان، با نمونه‌های دیگر موجود در بازار تفاوت وجود دارد.

 

آشنایی با انواع فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت کاشان

همه این محصولات به‌عنوان فرش ۷۰۰ شانه شناخته می‌شوند؛ اما با یکدیگر دارای تفاوت‌هایی هستند؛ که به شرح زیر می‌باشند:

مشخصات فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت کاشان

این فرش نسبت به سایر انواع مدل‌های ماشینی ساخت کارخانه کاشان، کیفیت زیادی دارد و در مقابل قیمت آن ارزان است. دستگاه مورد استفاده در تولید این محصول در بافت فرش‌های ۵۰۰ ‌شانه نیز کاربرد دارد که قابلیت‌های آن ارتقا پیدا کرده است. فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت دارای تراکم ۱۲۰۰ ضمانت کارخانه را ندارد؛ اما جزء فرش‌هایی است که از نظر کیفیت در سطح متوسطی قرار دارد و عمر مفید این دسته از فرش­ها حدود ۱۵ سال است.

در تهیه فرش‌های ۷۰۰ ‌شانه از نخ‌های رنگی استفاده می‌شود که ۸ نوع هستند؛ در نتیجه طرح‌های این فرش‌ها متنوع‌تر شده و امکان انتخاب از میان آن‌ها آسان‌تر شده است. استفاده از نخ شبه اکرولیک یا ورژن در فرش‌های ۷۰۰ ‌شانه باعث تفاوت آن با فرش‌های ۵۰۰ ‌شانه شده است. فرش‌های ۷۰۰ ‌شانه در ابعاد ۶، ۹ و ۱۲ متری بافته می‌شوند. از این فرش­ها می‌توان در محیط‌هایی مثل ویلا، مساجد، آشپزخانه، راهرو و اتاق خواب استفاده کرد. ضخامت‌های فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت بر اساس میزان تراکم با یکدیگر تفاوت دارند. فرش­های دارای تنوع رنگ سرمه‌ای، دودی، کرم و فیلی هستند.

 

بررسی مهم‌ترین خصوصیات فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان در هنگام خرید

در بررسی ویژگی‌ مخصوص فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت هنگام خرید، باید به برخی از نکات توجه کنید و خصوصیات آن را بررسی قرار دهید. تراکم بافت تولید این فرش در نمونه‌های باکیفیت ۲۰۰۰ است؛ میزان پرز‌های این فرش بسیار کم است و کیفیت آن توسط کارخانه فرش کاشان تضمین می‌شود. در تولید این فرش از یک نوع نخ پلی استر به نام ورژن استفاده شده است که تنوع بالایی دارد و ضخامت مناسبی برای فرش ایجاد می‌کند.

میزان طول نخ به‌کاررفته و وزن کلی قالی، در حالت کلی بر اساس وزن فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت ۱۲ متری محاسبه می‌شود. بررسی همه این عوامل نشان‌دهنده کیفیت فرش ۷۰۰ ‌شانه است. کالای خریداری شده ۷۰۰ شانه باید در ابعاد ۱۲ متری، ۳۶ کیلوگرم وزن داشته باشد که در کارخانه به همین مقدار است و کیفیت زیادی دارد. اما اگر محصول خریداری شده وزن کمتری داشته باشد، قیمت آن کاهش پیدا می‌کند و کیفیت آن هم کمتر می‌شود.

فرش ۷۰۰ ‌شانه اصل: در بافت این نوع، از ۸ تا ۱۰ نوع رنگ مختلف استفاده می‌شود.

فرش ۷۰۰ ‌شانه تبدیلی: این نوع، با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته مخصوص بافت فرش‌های ۵۰۰ ‌شانه تولید می‌شود و ۷ رنگ مختلف دارد.

فرش طرح ۷۰۰ ‌شانه: این نمونه به­طور معمول در هنگام دسته‌بندی جزء فرش‌های ۵۰۰ شانه است که با دستگاه مخصوص آن‌ها بافته می‌شود؛ اما طرح‌های ۷۰۰ ‌شانه را دارد.

قیمت فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان چقدر است؟

در حالت کلی، این فرش‌ها به‌عنوان فرش ارزان‌قیمت معروف هستند و قیمت مناسبی دارند؛ به همین دلیل بیشتر افراد جامعه به‌خصوص اقشار ضعیف می‌توانند آن را تهیه کنند. علاوه­براین، خیلی از خانواده‌ها پس از گذشت مدت­زمان خاصی از طرح فرش‌ها خسته می‌شوند و به­دنبال خرید محصولات جدید‌تر هستند؛ در نتیجه خرید فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت برای آن‌ها مناسب‌تر است. شما می‌توانید انواع فرش‌های ۷۰۰‌ شانه را در تنوع جنس و طرح مختلف و در ابعاد ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری می‌توانید خریداری کنید.

 

 

نکات مهم در خرید فرش ۷۰۰ ‌شانه

فرش‌های ماشینی ارزش و اهمیت زیادی پیدا کرده‌اند و به­دلیل تنوع طرح و رنگ امروزه کاربرد زیادی دارند؛ به‌طوری‌که در اکثر خانه‌ها این فرش‌ها را می‌بینیم. در خرید فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت باید برخی از نکات را مد نظر داشته باشید؛ از جمله اینکه میزان کیفیت و دوام به فرش‌های ماشینی را بررسی کنید. علاوه­براین، به مواردی مانند میزان شانه و تراکم هر فرش، ماشین‌آلات مورد استفاده در تولید آن، ابعاد فرش، نوع جنس نخ مورد استفاده در تهیه آن و… هم دقت کنید.

یکی از مهم‌ترین عوامل در هنگام خرید این فرش‌ها، ظاهر آن است که می‌تواند با سایر لوازم خانگی هماهنگ باشد. هنگام خرید بهتر است نسبت به اصل بودن فرش ماشینی مطمئن شوید و نمونه واقعی آن را تهیه کنید تا از کیفیت آن هم مطمئن شوید.

همچنین، توجه داشته باشید که بهترین قالی ماشینی بافته شده از اکرولیک است و خرید از سایر جنس‌های نخ مناسب نیست. شما می‌توانید از طریق سایت‌های مخصوص قیمت فرش‌های ۷۰۰ شانه را بررسی کنید و در زمان خرید اطلاعات دقیقی درباره هزینه آن نیز داشته باشید.

اهمیت خرید فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت از مراکز معتبر

در حال حاضر در سراسر دنیا یکی از مهم‌ترین پوشش‌های مورد استفاده در قسمت‌های مختلف منزل، فرش‌ها هستند که با پیشرفت تکنولوژی تنوع زیادی پیدا کرده‌اند و بر اساس نوع طرح و جنس مواد اولیه، قیمت‌های متفاوتی دارند. در این میان فرش‌ ۷۰۰ ‌شانه ارزان قیمت طرفداران زیادی پیدا کرده و از نظر کیفیت و قیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند. برای خرید، بهتر است به مراکز معتبر فروش فرش ۷۰۰ ‌شانه ارزان‌قیمت کاشان مراجعه کنید و محصول اصل بخرید.

یک نظر در “فرش 700 شانه ارزان قیمت

  1. زینب حسینی گفت:

    من فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت شما رو خرید کردم خیلی استرس داشتم خیلی از دوستانم ترسانده منو می گفتن مثل موکت میمونه آخر. منم بیشتر از این پول نداشتم مجبور بودم از این فرش ها با این قیمت بخرم ولی فرش به دستم رسید کلی ذوق کردم واقعا عالی هستن هم قیمت خوب و هم کیفیت خوبی دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *