رفتن به محتوای اصلی
فرش 12متری ماشینی

قیمت فرش 12متری کاشان

خرید فرش ماشینی ۱۲متری

فرش کاشان با طراحی و اجرا فرش ۱۲متری در تعداد بسیار بالا امکان عرضه این متراژ فرش را با قیمت بسیار مناسب تر فراهم کرده است به طوری که قیمت یک تخته فرش ۱۲متری ماشینی در کارخانه بسیار مناسب مرغون به صرفه میباشد .

تعدادی از طرح های جدید و بروز فرش ۱۲متری

قیمت فرش ۱۲متری کاشان

فرش ماشینی با افزایش قیمت مواد اولیه دچار افزایش قیمت چند برابری شده است . البته به دلیل قدرت صنعت نساجی این افزایش قیمت نسبت به محصولات دیگر دچار افزایش قیمتی کمتری شده است

قیمت فرش ۱۲متری نسبت به شانه و تراکم ان متفاوت هست که میتوان قیمت های فرش ماشینی را با دسته های خود مقایسه کرد.فرش ارزان قیمت -فرش متوسط و فرش گران قیمت

کارخانه های فرش ماشینی به صورت استاندارد متراژ فرش های ماشینی رو بر اساس ۱۲ متری -۹متری – و ۶ متری تولید میکنند که فرش ۱۲متری در این اندازه ها بالاترین متراژ رو دارد که به مراتب قیمت فرش ۱۲متری از متراژ های دیگر بالاتر هست.

انتخاب فرش ۱۲متری برای پذیرایی

فرش ۱۲متری بیشتر برای پذیرایی انتخاب میشود . علت این موضوع فقط بخاطر کوچک بودن اتاق های خواب و اشپزخانه میباشد و الا دلیل خاصی برای انتخاب متراژ فرش نیست .

در زمان انتخاب فرش حتما به متراژ و محیط منزل دقت کنید سعی کنید فرش را کمی کوچکتر انتخاب کنید که نیازی به تا کردن فرش نباشد . بعضی از مشتریان در انتخاب ۲تخته ۶ متری ویا یک تخته ۱۲متری دچار مشکل در انتخاب میشوند . بهترین انتخاب در این اندازه یک تخته ۱۲متری هست

مزیت ها و اشکالات خرید  فرش ۱۲ متری یا ۲تخته ۶متری

خرید فرش ۱۲ متری بجای ۲تخته ۶متری در بیشتر موارد بهتراست

فرش ۱۲متری به دلیل طراحی حرفه ای تر و نقشه مادر بودن همیشه از ۶متری زیبا تر است . طراح ها اقدام به طراحی نقشه روی ۱۲ متری میکنند بخاطر همین  فرش ۱۲متری همیشه ظریف کاری تر و خوش نقشه تر هست

فرش ۱۲متری به علت یک نواخت بودن و نداشتن خط وسط نسبت به ۲عدد ۶متری در منزل زیباتر و قشنگر نشان میدهد

فرش ۱۲متری وزن بالاتری دارد و روی سرامیک و موکت حرکت نمیکند برای همین بهتر از فرش ۶متری با وزن پایین تر هست

جابجای فرش ۶متری راحت تر هست از فرش ۱۲متری ولی باید در نظر داشته باشید برای شتشوی فرش معمولا با خدمات قالیشویی تماس میگیریم که این امر برای انها تفاوتی ندارد که ۲عدد ۶متری باشد یا ۱۲ متری برای همین منظور قیمت فرش ۱۲متری در شستشو و ۲عدد ۶متری یک قیمت هست.

متراژ فرش ۱۲متری

متراژ فرش 12متری

فرش ۱۲متری با ابعاد ۳*۴  تولید میشود .

قیمت فرش ۱۲ متری  با ۲تخته ۶متری

قیمت فرش ۱۲متری ۲برابر قیمت ۶متری هست

لطفا جهت دیدن قیمت  فرش کاشان بروی شانه انتخابی کلیک کنید تا وارد گالری محصولات ان شود

قیمت فرش ۱۲ متری کاشان همیشه جزو نکاتی بوده که مشتریان را دچار چالش میکند.

قیمت فرش ۱۲متری
فرش از جمله کالاهایی است که در خانه اکثر ایرانی‌ها دیده می‌شود.
به هرحال فرش هنر ایرانیان است و مردم ما نیز به شدت با آن مانوسند. اما همین فرش‌های دستباف که دیدن آن زیر پاها برای ما ایرانی‌ها معمولی شده است. در برخی مواقع قیمت‌فرش ها حدود ۲۰۰ میلیون تومان را هم می‌گذرانند.

فرش دستباف ایرانی در بسیاری از شهرهای کشورمان بافته می‌شود که بافت . طرح آنها برگرفته از ویژگی‌ها و فرهنگ مردمان آن شهر است. شهرهایی مانند کاشان، تبریز، اصفهان و قم از جمله شهرهایی هستند که نقش عمده‌ای در بافت فرش دارند. البته با رشد تکنولوژی و با توجه به این‌که بافت فرش‌ دستباف به زحمت و زمان زیادی نیاز دارد. همچنین خرید آن برای همه اقشار جامعه مقدور نیست. پس به مرور فرش‌های ماشینی جای خود را در بازار باز کردند. واضح است که کیفیت فرش‌های ماشینی هیچ‌گاه به فرش‌های دستباف نمی‌رسد . پس به همین دلیل قیمت آنها نیز بسیار کمتر از نوع دستباف است.

قیمت فرش های  دستباف کاشان به تعداد خانه ها بستگی دارد. مثلا به صورت ۴۲خانه ،۴۸خانه،۵۲خانه و ۷۰ خانه. هرچه تعداد خانه ها بالاتر باشد، فرش مرغوب تر و ریزبافت تر است. این فرش در ابعاد شش متر از ۳.۵ میلیون تا ۱۲میلیون تومان قیمت دارد. در ابعاد ۹متر از چهار میلیون تا ۱۵ میلیون تومان قیمت دارد.  در ابعاد ۱۲ متر از ۷.۵ میلیون تا ۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت فرش ۱۲ متری کاشان

قیمت فرش ۱۲ متری کاشان از ۲۴۰۰.۰۰۰ تومان به بالا که این قیمت بر اساس کیفیت .

شانه و تراکم فرش ها تغییر میکند فرش های ۴۴۰ شانه با تراکم ۸۰۰ پایین ترین قیمت فرش ۱۲متری در فرش کاشان است که بارنگ کرم .گردویی ،و سرمه ای بافت میشود .

بالاترین قیمت فرش تا امروز فرش ۱۲۰۰ شانه است. با تراکم ۳۶۰۰ هشت رنگ که قیمت عمده آن۷۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان است. که در فرش کاشان عرضه میشود .

فرش ۱۲ متری با قیمت ۲۴۰۰.۰۰۰ هزار تومانی با نخ پلی استر بافت میشود.

فرش كاشان طرح باغ بهشت ۷۰۰ شانه با تراكم ۲۱۰۰ صد در صد اكریلیک

قيمت فرش نوشته شده براي سايز ۱۲ متري بوده و براي ساير ابعاد مبناي محاسبه مي باشد:

۶ متری ۱۲۰۰.۰۰۰ تومان

۹متری  ۲۰۰۰.۰۰۰ تومان

۱۲ متری ۲۴۰۰.۰۰۰ تومان.

فرش دست باف گونه طرح ۷۰۰ هشت رنگ واقعی صد درصد اکریلیک

هیت سیت(بدون پرز و ضد حساسیت)

فروشگاه و سایت فرش کاشان عرضه کننده فرش های تولید کاشان با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت

قیمت فرش 12 متری کاشان

 

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان در واتساپ