اطلاعیه تولیدی فرش کاشان, فرش کاشان, مطالبی درباره فرش

تاثیر فرش طوسی در دکوراسیون در خانه

فرش رنگ طوسی

فرش یکی از اجزای مهم و موثر در چیدمان خانه می باشد. رنگ، طرح و نقش و نگار فرش می تواند احساسات متفاوتی را به بیننده منتقل کند. استفاده از فرش طوسی در دکوراسیون می تواند منعکس کننده آرامش و اعتماد صاحب خانه باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد تاثیر فرش طوسی رنگ در دکوراسیون خانه صحبت کنیم. پس در ادامه مقاله همراه ما باشید.

چگونه بهترین رنگ فرش را انتخاب کنیم؟

وقتی می خواهید زمان زیادی از یکی از وسایل منزل استفاده کنید، باید در انتخاب آن نیز حساسیت و توجه زیادی را صرف نمایید. انتخاب فرش برای خانه نیز جزو همین قاعده و قوانین می باشد. در زمان انتخاب باید به طرح و رنگ آن توجه زیادی نمود. تا در طولانی مدت باعث خستگی صاحب خانه نشود و یا از مد نیفتد.

امروزه استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون و لوازم منزل بسیار پر طرفدار شده است. رنگ هایی مانند طوسی، خاکستری، دودی، کرم، بژ، شیری و… دامنه وسیعی از حق انتخاب برای لوازم خانه را در اختیار شما قرار می دهد. فرش هایی به رنگ خنثی قابلیت هماهنگی با رنگ های دیگر را دارند. استفاده از رنگ های گرم در کنار فرش ماشینی به رنگ سرد و خنثی باعث ایجاد تعادل بین طیف رنگی محیط می شود. وجود تعادل جذاب چشم هر بیننده ای و مهمانی را به خود جلب خواهد نمود.

گالری فرش طوسی جدید

فرش مدرن ۱۲۰۰ شانه نقشه دموتکس دودی

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

 نقشه دموتکس رنگ دودی فرش زیبای دموتکس از طرح های خاص کارخانه فرش کاشان است که جزو دسته های فرش مدرن حساب می شود. فرش دموتکس محصولی ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ است که با نخ مرغوب اکرولیک بافت شده است. زمینه رنگی اصلی این فرش رنگ دودی و یا ذغالی است که جزو جدیدترین رنگبندی های کارخانه فرش کاشان است.  کارخانه فرش کاشان به دلیل کیفیت بالای این محصول، فرش دموتکس را به مدت ۵ سال تضمین کیفیت می نماید.

فرش فانوس ۷۰۰ شانه رنگ دودی

تومان 3,500,000تومان 7,000,000
فرش فانوس دودی نقشه زیبای فانوس از فرش های ۷۰۰ شانه کارخانه کاشان است که به صورت فرش خشتی طراحی شده است. زمینه رنگ این فرش رنگ بسیار جدید دودی است که مناسب دکوراسیون های جدید و امروزی است. کارخانه فرش کاشان با ارائه محصولات متنوع در کیفیت های مختلف توانسته است تا استاندارهای لازم برای صادرات به سراسر دنیا را کسب کند. به همین دلیل محصولات تولیدی خود را به مدت ۵ سال تضمین کیفیت می نماید تا خریداران با آسودگی خاطر اقدام به خرید نمایند.

فرش دودی ۷۰۰ شانه نقشه روژین

تومان 3,500,000تومان 7,000,000
فرش روژین رنگ دودی فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ از ریزبافت ترین فرش های تولیدی کارخانه فرش کاشان است که با دقت بسیار بالا، توانسته اند نقشه هایی بسیار زیبا و خاص را تولید کنند. رنگ دودی نیز در سال اخیر متناسب با سلیقه خریداران و نیاز بازار فرش در فرش ۷۰۰ شانه استفاده می شود. نقشه زیبای روژین با زمینه رنگی دودی طرحی خاص و بسیار زیبا از کارخانه فرش کاشان است که با بالاترین کیفیت و دقت بافت تولید شده است. در این فرش زیبا از نخ اکرولیک استفاده شده به همین دلیل ضمانت ۵ ساله کیفیت کارخانه شامل این محصول می شود.

فرش بدون حاشیه شاهچرغ رنگ دودی ۱۲۰۰ شانه

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

     نقشه های خاص و متفاوت در مجموعه تولیدات کارخانه فرش کاشان تنوع کیفیت و رنگ آمیزی بسیار خوبی دارند. از جمله این نقشه ها طرح شاهچراغ است که با کیفیت ۱۲۰۰ شانه و تراکم ۳۶۰۰ تولید شده است. زمینه رنگ اصلی این فرش رنگ دودی بوده و نخ استفاده شده برای این فرش نخ اکرولیک است که بالاترین کیفیت را برای فرش ایجاد نموده به همین دلیل کارخانه فرش کاشان فرش شاهچراغ را به مدت ۵ سال ضمانت نموده است.

فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه شاهچراغ نقره ای

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

   نقشه شاهچراغ از طرح های ۱۲۰۰ شانه و تراکم ۳۶۰۰ کارخانه فرش کاشان است. این نقشه زیبا با زمینه رنگ نقره ای تولید شده است که به صورت سه بعدی دیده می شود. این فرش بسیار ریزبافت تولید شده و همچنین برای تولید محصولی با کیفیت از نخ صددرصد اکرولیک استفاده شده است. نخ های اکرولیک نخ هایی هستند که فاقد پرزدهی بوده و به هیچ عنوان کوبیده نخواهد شد و در اثر شستشو تغییر رنگ را مشاهده نخواهید کرد.

فرش ۱۵۰۰ شانه نقشه ارسباران رنگ دودی

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - طرح خشتی نقشه ارسباران از جدیدترین محصولات کارخانه فرش کاشان است. این طرح زیبا که با کیفیت ۱۵۰۰ شانه و تراکم ۴۵۰۰  است به صورت گلبرجسته با بالاترین ظرافت و دقت تولید شده است. زمینه رنگ اصلی این فرش دودی بوده که کاملا متناسب با دکوراسیون های امروزی و مدرن است. نخ استفاده شده در این فرش نخ مرغوب اکرولیک هیت شده است که فاقد پرزدهی و همچنین مقاوم بسیار بالایی در برابر حرارت و کوبیدگی دارد.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان طرح ساوش ۷۰۰ شانه گلبرجسته نقره ای

تومان 3,700,000تومان 7,400,000

فرش کاشان - نقشه ساوش از طرح های بسیار زیبا و خاص فرش کاشان است که به صورت ۷۰۰ شانه طراحی و بافته شده است. این نقشه زیبا که به صورت گلبرجسته بافته شده است با زمینه رنگ نقره ای از نقشه های بسیار پرفروش فرش های ۷۰۰ شانه گلبرجسته است. این طرح زیبا که از طرح های افشان است بسیار مشابه طرح های کلاسیک فرش های ایرانی طراحی شده است و رنگ آمیزی بسیار خاصی داشته و همانند فرش های دستبافت به نظر می رسد. کارخانه فرش کاشان برای تولید با بهترین کیفیت در فرشها از نخ اکرولیک هیت ست شده استفاده می کند. این نخ با کیفیت به صورت هیت ست شده است که بیشترین دوام و کمترین پرزدهی را دارد.  فرش های ۷۰۰ شانه در اندازه های ۱۲ متری و ۹ متری و ۶ متری و قالیچه های متنوع بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان میخک ۷۰۰ شانه گلبرجسته رنگ نقره ای

تومان 3,700,000تومان 7,400,000

فرش کاشان - نقشه میخک از طرح های بسیار زیبا و خاص فرش کاشان است که به صورت ۷۰۰ شانه طراحی و بافته شده است. این نقشه زیبا که به صورت گلبرجسته بافته شده است با زمینه رنگ نقره ای از نقشه های بسیار پرفروش فرش های ۷۰۰ شانه گلبرجسته است. این طرح زیبا که مشابه طرح های کلاسیک فرش های ایرانی طراحی شده است رنگ آمیزی بسیار خاصی داشته و همانند فرش های دستبافت به نظر می رسد. کارخانه فرش کاشان برای تولید با بهترین کیفیت در فرشها از نخ اکرولیک هیت ست شده استفاده می کند. این نخ با کیفیت به صورت هیت ست شده است که بیشترین دوام و کمترین پرزدهی را دارد.  فرش های ۷۰۰ شانه در اندازه های ۱۲ متری و ۹ متری و ۶ متری و قالیچه های متنوع بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۲۰۰ شانه مدل کیمیای سعادت رنگ فیلی

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

فرش کاشان - نقشه زیبای کیمیای سعادت از فرش های بسیار زیبا و ریزبافت ۱۲۰۰ شانه است . زمینه رنگ این فرش رنگ فیلی است . خصوصیت بارز فرش های ۱۲۰۰ شانه ظرافت بالا و ریزبافت بودن این فرش ها است . نقشه کیمیای سعادت به صورت افشان است که جلوه ای بسیار زیبا داشته و از نقشه های جدید کارخانه فرش کاشان بوده . فرش کیمیای سعادت با زمینه رنگ فیلی به صورت ۱۲۰۰ شانه و با تراکم ۳۶۰۰ بافته شده و در رنگ سرمه ای نیز بفته میشود همچنین در اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۲۰۰ شانه مدل افشان آنالی رنگ دودی

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش کاشان - ۱۲۰۰ شانه مدل آنالی طرحی بسیار زیبا و و ریزبافت است که با زمینه رنگی جدید از طرح های به روز و زیبای فرش کاشان است. طرح آنالی به صورت افشان بافته شده است یعنی اینه که در این فرش ترنج و لچک وجود ندارد و نمایی یکدست مشاهده خواهیم کرد. نخ با کیفیت این فرش صد در صد اکرولیک بوده و زمینه رنگ اصلی این فرش نیز رنگ دودی است که بسیار مناسب سبک خانه های مدرن و خاص پسندان است. فرش آنالی با زمینه رنگ دودی به صورت ۱۲۰۰ شانه و با تراکم ۳۶۰۰ بافته شده و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۲۰۰ شانه مدل ارگ رنگ دودی

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش کاشان - ۱۲۰۰ شانه مدل ارگ طرح خاص و جدید از فرش کاشان است. خاص بودن این طرح به دلیل ترکیب چند طرح اصلی فرش با هم است . ترکیب طرح خشتی و طرح ترنج با یکدیگر ، طرح ارگ را به وجود آورده است. از دیگر خصیصه های این فرش به ریزبافت بودن و ظرافت در طراحی و بافت این فرش حتما باید اشاره کرد. زمینه رنگ اصلی این فرش نیز رنگ دودی است که بسیار مناسب سبک خانه های مدرن و خاص پسندان است. فرش ارگ با زمینه رنگ دودی به صورت ۱۲۰۰ شانه و با تراکم ۳۶۰۰ بافته شده و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۲۰۰ شانه مدل هالیدی رنگ دودی

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش کاشان - ۱۲۰۰ شانه مدل هالیدی از طرح های مدرن و جدید فرش کاشان است . با ورود طرح هالیدی به دلیلی استقبال بسیار زیاد از این طرح ، کارخانه فرش کاشان بیشترین رنگبندی ها را برای این طرح روانه بازار کرده است . آخرین رنگبندی این طرح رنگ دودی است که بسیار مناسب سبک خانه های مدرن و خاص پسندان است. فرش هالیدی با زمینه رنگ دودی به صورت ۱۲۰۰ شانه و با تراکم ۳۶۰۰ بافته شده و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش نقشه رستا نقره ای گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
نقشه فرش رستا ۱۲۰۰ شانه از جدیدترین طرح ها و رنگ بندی های مدرن و زیبای فرش کاشان است. خاص بودن این طرح به دلیل طرح لوزی شکلی است که در اطراف ترنج ترسیم شده است که ترنج را برجسته تر و زیباتر نمایان می کند. زمینه رنگ این فرش رنگ نفره ای است که در سال های اخیر این رنگ با استقبال زیادی از طرف خریداران مواجهه شده است. نقشه رستا با زمینه رنگ نقره ای با کیفیت ۱۲۰۰ شانه و تراکم ۳۶۰۰ و به صورت گلبرجسته بافته شده است. نخ خواب در این فرش از نوع نخ مرغوب اکرولیک به کار رفته است که کیفیت و دوام فرش را ضمانت می کند.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش نقشه یکتا طوسی گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش طرح  یکتا طوسی یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۳۶۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

روانشناسی رنگ طوسی

رنگ طوسی جزو رنگ های خنثی و سرد به شمار می آید. از نظر روانشناسی رنگ ها، رنگ طوسی دارای ویژگی هایی مانند وجود اعتماد به نفس، دارا بودن هوش بالا، آرامش بخشی، تمایل به سازگاری، استرس و دلهره کم، بی طرف بودن و عدم وابستگی زیاد و… می باشد. رنگ طوسی مانند دیگر رنگ ها طیف زیادی دارد و از طوسی روشن تا طوسی تیره وسعت دارد.

فرش طوسی جدید در اتاق پذیرایی

فرش های ماشینی به رنگ طوسی از جمله رنگ هایی هستند که کاربرد زیادی در  طراحی دکوراسیون مدرن دارند. چون به راحتی می توان فرش کاشان طوسی رنگ را با دیگر رنگ ها هماهنگ نمود و فضایی ظریف و ماهرانه خلق نمود.

اگر ابعاد اتاق پذیرایی شما کوچک است و مایل هستید تا حس آرامش را در اتاق خود القا کنید، به دنبال طیف روشن تری از رنگ طوسی باشید. تا باعث بزرگ جلوه دادن و پر نور شدن ابعاد اتاق شود. اما اگر می خواهید سنگینی و متانت بیشتری در محیط اتاق باشد، می توانید فرش خاکستری تیره‌ را انتخاب کنید.

با فرش طوسی نیز می توان یک ترکیب شاد ایجاد نمود. مثلا طوسی و سفید هر جزو رنگ های خنثی هستند و ترکیب خوبی در کنار هم می سازند. انتخاب فرش طوسی با مبلمان سفید باعث خیره کننده بودن دکوراسیون داخلی خانه می شود. در کنار این ترکیب می توان از لوازم تزیینی و اکسسوری های سفید، روشن و براق و یا تم زغالی و مات استفاده نمود. این ترکیب فوق العاده زیبا برای اتاق نشیمن بسیار مناسب می شود.

فرش هایی به رنگ تیره و پر رنگ، آلودگی و لکه ها را کمتر نشان می دهند. فرش خاکستری تیره باعث می شود فضایی دنج و صمیمی در پذیرایی به وجود آید.

برای سبک دکوراسیون خانه های مدرن، ترکیب فرش ماشینی طوسی رنگ با تلفیق رنگ فیروزه ای زیبایی این رنگ را به اوج می رساند. این ترکیب رنگ باعث ایجاد آرامش در فضای اتاق پذیرایی می گردد.

ترکیب فرش طوسی و رنگ صورتی به دلیل خاصیت ملایمی دارد برای فضا‌های مدرن و امروزی بسیار مناسب است. این ترکیب ملایم، خاص و دوست داشتنی باعث ایجاد هیجان و شور و شوق در فضای اتاق پذیرایی می شود و برای زوج های جوان گزینه مناسبی می باشد.

فرش طوسی در اتاق نشیمن

فرش کاشان رنگ طوسی به دلیل ماهیت خنثی که دارد، می تواند با بیشتر رنگ ها  ترکیب شود و در محیط خانه به خوبی بدرخشد. اما در انتخاب رنگ مکمل رنگ طوسی باید دقت نمود.

طوسی و قهوه ای به خوبی در کنار یکدیگر می نشینند. اگر سبک خانه شما کلاسیک است می توانید در کنار فرش خاکستری از مبلمان، لوازم تزیینی چوبی یا چرمی قهوه ای رنگ استفاده نمایید. این ترکیبی زیبا در کنار نورپردازی مناسب، اتاقی آرام و زیبا را برای شما خواهد ساخت.

فرش ماشینی طوسی با مبلمان کرم رنگ و استفاده از لوازم تزیین و پرده هایی در این تناژ رنگ، می تواند فضا را گرم تر و زیباتر جلوه دهد. می توانید از کوسن بژ، عسلی، طلایی و قهوه ای برای بخشیدن انرژی و روح تازه در فضا نیز استفاده کنید.

ترکیب طوسی و آبی روشن بسیار باطراوت بوده و برای اتاق های آفتاب گیر بسیار مناسب است. فرش طوسی با مبلمان آبی روشن، کوسن های ذغالی و پرده های سفید ترکیبی لطیف و بی نظیر است.

فرش به رنگ طوسی در اتاق خواب

اتاق خواب می تواند ترکیبی متفاوت از اتاق های پذیرایی و نشمین چیده شود. ترکیب رنگ زرد براق یا زرد مایل به نارنجی، به خوبی در کنار طوسی می نشید. فرش به رنگ طوسی تا دکوراسیون زرد یا نارنجی باعث پر انرژی و گرم شدن فضای اتاق خواب می شده و حس خوبی به افراد منتقل می کند. این ترکیب متمایز و زیبا برای کودکان و نوجوانان بسیار مناسب است چون باعث می شود، برای انجام تکالیف شان انرژی بیشتری بگذارند.

طوسی در کنار رنگ هایی مانند سبز متعادل خواهد شد و حسی از طبیعت را در کنار مدرن بودن به همراه دارد. از دیگر ترکیب های متفاوت و دلنشین برای اتاق پذیرایی طوسی و رنگ سبز است. رنگ سبز در گروه رنگ های گرم و شیک دسته بندی می شود. ترکیب فرش طوسی و چیدمان سبز بسیار جذاب و خیره کننده است. شما به خوبی می توانید از این ترکیب برای ایجاد فضایی متفاوت و شاد استفاده نمایید.

کلام آخر

مطمئنا ترکیب رنگ های مختلف در کنار هم نیازمند سلیقه شخصی می باشد. اما در این مجموعه ترکیبات متنوعی از فرش طوسی با دیگر رنگ ها را ذکر کردیم. امیدواریم حالا که با تاثیر فرش به رنگ طوسی در دکوراسیون داخلی خانه آشنا شدید، با آگاهی بیشتری بتوانید این فرش را برای خانه خود خریداری نمایید. هیچ وقت تاثیر رنگ ها را از یاد نبرید و قبل از خرید به نکاتی که در این مطلب گفته شد، توجه نمایید.

فرش رنگ طوسی

فرش رنگ طوسی

طرح های جدید فرش طوسی

فرش های طوسی در کیفیت های مختلفی تولید می شود. از جمله این فرش ها باید به فرش های ۷۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه اشاره کرد.
در فرش های ۷۰۰ شانه جدیدترین طرح ها و نقشه ها با رنگ طوسی باید به فرش هالیدی ۷۰۰ شانه ، فرش افشان شاهان ترمه ای ، افشان گیلدا و شهیاد اشاره کرد که بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته و بسیار پرفروش هستند.

در فرش های ۱۰۰۰ شانه نقشه های افشان بهشت و فرش طرح بهامین و فرش ۱۰۰۰ شانه نقشه اصفهان بسیار زیبا و خاص طراحی شده اند و در دسته فرش های ۱۰۰۰ شانه بیشترین فروش را داشته اند .

در فرش هاش ۱۲۰۰ شانه تولیدات بیشتری با رنگ طوسی و نقره ای صورت گرفته است. اغلب این نقشه ها به صورت گلبرجسته هستند. فرش نقشه یکتا نقره ای ، نقشه همتا و نقشه نایین طرح های بسیار زیبای این دسته از فرش ها هستند.

فرش های طوسی گلبرجسته

فرش های ۱۵۰۰ شانه جدیدترین و ظریفترین تولیدات کارخانه فرش کاشان است. در فرش های ۱۵۰۰ شانه از رنگ طوسی و یا نقره ای بسیار استفاده شده است . تمامی این نقشه به صورت گلبرجسته هستند. نقشه های بسیار زیبای افشان بهار ، طاووس و نقشه خشتی از طرح های بسیار زیبای مجموعه ۱۵۰۰ شانه کارخانه فرش کاشان است.

فرش ارزان قیمت رنگ طوسی

همانطور که پیش تر گفته شد به دلیل استقبال بسیار زیاد از فرش های رنگ طوسی ، کاخانه فرش کاشان سعی نموده تا از این رنگ زیبا در فرش های ارزان قیمت نیز استفاده کند تا پاسخگوی همه نیازها با همه سلیقه ها باشند. در حال حاضر فرش  ۵۰۰ شانه به عنوان فرش های ارزان قیمت کاربردهای بسیار زیادی برای خریداران داشته به همین دلیل رنگ طوسی این فرش های بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. فرش ۵۰۰ شانه رنگ طوسی با زمینه روشنی که فراهم می آورند موجب شده است که فرش های در دکورسیون های متفاوتی نیز استفاده شوند.

کارخانه فرش کاشان

Kashan Carpet Exhibition and Representation in Tehran

مجموعه کارخانه فرش کاشان با تولیدات متنوعی که دارد همواره به دنبال جلب نظر و سلیقه های متفاوت خریداران فرش کاشان بوده تا دوستداران فرش ماشینی ، با خیال راحت بتوانند گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب داشته باشند . به همین دلیل همه افراد با هر سلیقه و با هر توان مالی می توانند به راحتی فرش مورد نظر خود را پیدا کنند و برای خرید فرش ماشینی دغدغه ای نداشته باشند. تنوع بسیار زیاد در کیفیت و طرح و مدل از مهترین مزیت های کارخانه فرش کاشان است. نمایشگاه و نمایندگی فرش کاشان در تهران با فراهم آوردن بهترین امکانانت برای نمایش فرش ماشینی همه روزه آماده خدمت رسانی به خریداران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *