رفتن به محتوای اصلی

فرش ماشینی رنگ طوسی

فرش ماشینی رنگ طوسی
در دکوراسیون مدرن برای خانه های جدید ، از رنگ های متفاوت تری نسبت به گذشته استفاده می کنند. رنگ های ملایم و خنثی از پرکاربردترین رنگ ها در دکوراسیون مدرن است. طراحان فرش ماشینی نیز برای برطرف کردن این نیاز ، با طراحی فرش های زیبای نقره ای و فیلی رنگ به خوبی توانسته اند پاسخگوی خریدران فرش ماشینی کاشان باشند . حال قبل از معرفی فرش های جدید رنگ طوسی و نقره ای ابتدا در مورد رنگ طوسی مقداری توضیح داده می شود و راهنمایی هایی برای نحوه چیدمان با این رنگ ارائه خواهد شد.

خصوصیات رنگ طوسی
رنگ طوسی یک رنگ خنثی است یعنی در دکوراسیون در کنار هر فضا و دکوری با هر ترکیب رنگی می توان از آن استفاده کرد و هارمونی مناسبی ایجاد کرد. در کوراسیون مدرن استفاده از رنگ طوسی بسیار رواج پیدا کرده است . از لحاظ روانشناسی باید به این نکته توجه داشت که رنگ طوسی تداعی کننده حس آرامش است و داشتن حس آسایش و آرامش در خانه بسیار اهمیت دارد.

فرش رنگ طوسی
فرش رنگ طوسی

فرش طوسی با چه مبلی هماهنگ و ست می شود ؟

برای ست کردن مبلمان با یک فرش طوسی می توان از رنگ های متنوعی استفاده کرد . پرکاربردترین رنگ هها می توان به رنگ های روشن مثل سفید و رنگ شیری ، رنگ های اصلی مثل آبی و سرمه ای ، و رنگ های گرم مثل قهوه ای اشاره کرد.
استفاده از مبلمان روشن مانند رنگ سفید و یا شیری موجب می شود که فضا را بسیار روشن تر جلوه داد و کمک کرد که فضاهای کوچک را بزرگتر نشان داد اما استفاده از این دو رنگ کنار هم یک مقدار فضا را بی روح می کند که می توان با استفاده از رنگ سومی در این فضا این مشکل را حل کرد.
رنگ طوسی همانطور که گفته شد رنگی خنثی بوده و به راحتی می توان با رنگ های بسیاری هارمونی ایجاد کرد. پیشنهاد این است که از رنگ هایی استفاده شود که مقداری حرارات و روج را در دکوراسیون ایجاد می کنند. رنگ های آبی و زرد و رنگ بژ رنگ هایی هستند که با مبلمان و فرش طوسی بسیار همخوانی داشته و فضای زیبایی را در کنار هم درست می کنند.

طرح های جدید فرش طوسی

فرش های طوسی در کیفیت های مختلفی تولید می شود. از جمله این فرش ها باید به فرش های ۷۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه اشاره کرد.
در فرش های ۷۰۰ شانه جدیدترین طرح ها و نقشه ها با رنگ طوسی باید به فرش هالیدی ۷۰۰ شانه ، فرش افشان شاهان ترمه ای ، افشان گیلدا و شهیاد اشاره کرد که بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته و بسیار پرفروش هستند.

در فرش های ۱۰۰۰ شانه نقشه های افشان بهشت و فرش طرح بهامین و فرش ۱۰۰۰ شانه نقشه اصفهان بسیار زیبا و خاص طراحی شده اند و در دسته فرش های ۱۰۰۰ شانه بیشترین فروش را داشته اند .

در فرش هاش ۱۲۰۰ شانه تولیدات بیشتری با رنگ طوسی و نقره ای صورت گرفته است. اغلب این نقشه ها به صورت گلبرجسته هستند. فرش نقشه یکتا نقره ای ، نقشه همتا و نقشه نایین طرح های بسیار زیبای این دسته از فرش ها هستند.

فرش های طوسی گلبرجسته

فرش های ۱۵۰۰ شانه جدیدترین و ظریفترین تولیدات کارخانه فرش کاشان است. در فرش های ۱۵۰۰ شانه از رنگ طوسی و یا نقره ای بسیار استفاده شده است . تمامی این نقشه به صورت گلبرجسته هستند. نقشه های بسیار زیبای افشان بهار ، طاووس و نقشه خشتی از طرح های بسیار زیبای مجموعه ۱۵۰۰ شانه کارخانه فرش کاشان است.

فرش ارزان قیمت رنگ طوسی

همانطور که پیش تر گفته شد به دلیل استقبال بسیار زیاد از فرش های رنگ طوسی ، کاخانه فرش کاشان سعی نموده تا از این رنگ زیبا در فرش های ارزان قیمت نیز استفاده کند تا پاسخگوی همه نیازها با همه سلیقه ها باشند. در حال حاضر فرش  ۵۰۰ شانه به عنوان فرش های ارزان قیمت کاربردهای بسیار زیادی برای خریداران داشته به همین دلیل رنگ طوسی این فرش های بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. فرش ۵۰۰ شانه رنگ طوسی با زمینه روشنی که فراهم می آورند موجب شده است که فرش های در دکورسیون های متفاوتی نیز استفاده شوند.

 

کارخانه فرش کاشان

Kashan Carpet Exhibition and Representation in Tehran
Kashan Carpet Exhibition and Representation in Tehran

مجموعه کارخانه فرش کاشان با تولیدات متنوعی که دارد همواره به دنبال جلب نظر و سلیقه های متفاوت خریداران فرش کاشان بوده تا دوستداران فرش ماشینی ، با خیال راحت بتوانند گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب داشته باشند . به همین دلیل همه افراد با هر سلیقه و با هر توان مالی می توانند به راحتی فرش مورد نظر خود را پیدا کنند و برای خرید فرش ماشینی دغدغه ای نداشته باشند. تنوع بسیار زیاد در کیفیت و طرح و مدل از مهترین مزیت های کارخانه فرش کاشان است. نمایشگاه و نمایندگی فرش کاشان در تهران با فراهم آوردن بهترین امکانانت برای نمایش فرش ماشینی همه روزه آماده خدمت رسانی به خریداران است.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
راهنمایی نیاز دارید? چت از طریق واتساپ