فرش کاشان, وبلاگ

فرش جدید رنگ روشن

فرش رنگ روشن یکی از انتخاب های دکوراسیون جدید میباشد که مزیت های زیادی در ان هست البته فرش رنگ روشن ایراد های دارد که در این متن توضیح مختصری در این مورد برای شما عزیزان لحاظ کرده ایم

مزیت فرش رنگ روشن در دکوراسیون

قالی رنگ روشن برای دکوراسیون های که نور گیر خوبی ندارند و به اصلاح فضای منزل تاریک هست بهترین گزینه میباشد بسیاری از اپارتمان ها در این روز ها از نور گیر خوبی برخوردار نیستند و فضای منزل خیلی تاریک و کسل کننده است بهمین خاطر با انتخاب فرش روشن میتوانیم این مشکل تاریکی منزل رو برطرف کنیم

در زیر تعدادی از محصولات فرش رنگ روشن را برای شما لیست کرده ایم و دوباره توضیح کوتاهی در مورد فرش زمینه روشن برای شما داریم

گالری فرش جدید رنگ روشن

فرش ترنج کاشان نقشه مایسا رنگ نقره ای

تومان 3,500,000تومان 7,000,000
فرش نقشه مایسا رنگ نقره ای فرش زیبا و جدید نقشه مایسا از تولیدات بسیار با کیفیت کارخانه فرش کاشان است که به صورت ۷۰۰ شانه و تراکم ۲۵۵۰ تولید شده است. زمینه رنگی اصلی این فرش رنگ فیلی و یا نقره ای است. کیفیت بالای این فرش با نخ مرغوب اکرولیک هیت ست شده تامین شده است. به همین دلیل این کارخانه فرش های اکرولیک خو را به مدت ۵ سال تضمین کیفیت می نماید تا خریداران با خیالی آسوده خرید فرش خود را نهایی کنند.

فرش ترنج نقشه سویل رنگ کرم

تومان 4,500,000تومان 8,900,000

  فرش زیبا و با کیفیت سویل از نقشه های ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ است که با زمینه رنگی کرم طراحی شده است. این نقشه زیبا که با نخ صددرصد اکرولیک تولید شده کاملا مشابه نقشه های فرش اصیل و دستبافت ایرانی است. این فرش جزو دسته فرش های ترنج دار است.  فرش زیبای سویل به دلیل کیفیت بسیار بالای تولید آن توسط کارخانه به مدت ۵ سال ضمانت می شود.

فرش افشان ۵۰۰ شانه نقشه دربار فیلی

تومان 1,250,000تومان 2,500,000

نقشه دربار

فرش افشان دربار ۵۰۰ شانه از جدیدترین نقشه های فرش ارزان قیمت است که با زمینه رنگ فیلی طراحی شده است. این فرش زیبا در اندازه های فرش ۱۲ متری و فرش ۹ متری و فرش ۶ متری تولید می شود. فرش های ۵۰۰ شانه با نخ پلی استر تولید می شوند که لطافت و ضخامت بسیار خوبی داشته و از لحاظ قیمت، قیمتی بسیار ارزان دارند.

فرش ارزان قیمت ۵۰۰ شانه رنگ کرم

تومان 1,250,000تومان 2,500,000

    فرش کاشان -نقشه زیبای نیلا با زمینه رنگ کرم از ‍‍پرفروش ترین نقشه های کارخانه فرش کاشان است. این محصول که با کیفیت ۵۰۰ شانه و با نخ پلی استر تولید شده است. مهمترین مزیت این نوع نخ باید به لطافت خوب و رنگ آمیزی زیبای آن اشاره کرد. همچنین قیمت تمام شده این مدل فرش بسیار مناسب بوده به همین دلیل به نام فرش های ارزان قیمت نیز شناخته می شوند.

 

فرش افشان گلاریس رنگ فیلی

تومان 3,500,000تومان 7,000,000
فرش افشان گلاریس فیلی فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ از ریزبافت ترین فرش های تولیدی کارخانه فرش کاشان است که با دقت بسیار بالا، توانسته اند نقشه هایی بسیار زیبا و خاص را تولید کنند. نقشه افشان گلاریس از جمله این نقشه های خاص است که با بالاترین ظرافت و دقت بافت تولید شده است. این نقشه زیبا با زمینه رنگی فیلی طراحی شده و در آن از نخ بسیار با کیفیت اکرولیک استفاده شده به همین دلیل کیفیت بسیار بالایی داشته و کارخانه فرش کاشان این محصول را به مدت ۵ سال تضمین کیفیت می نماید.

فرش افشان ۷۰۰ شانه نقشه جانان

تومان 3,500,000تومان 7,000,000
فرش افشان جانان رنگ فیلی

   فرش زیبا و جدید افشان جانان از محصولات با کیفیت کارخانه فرش کاشان است که با دستگاه های پیشرفته ۷۰۰ شانه بافت شده است. تراکم بافت فرش افشان جانان ۲۵۵۰ است که نشان از ریزبافتی بالای این فرش دارد. نخ اصلی استفاده شده برای این فرش نخ صددرص اکرولیک است که بالاترین دوام و کیفیت را برای این فرش به وجود آورده است. برای اطلاع دقیق از قیمت فرش ها ، برای مثال قیمت فرش کاشان ۱۲ متری می توانید با انتخاب طرح و نقشه مورد نظر خود گزینه اندازه ۱۲ متری را انتخاب کنید تا قیمت هر فرش برای شما نمایش داده شود.

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی نقشه چشمه

تومان 2,400,000تومان 4,800,000

     فرش طرح ۷۰۰ شانه

چشمه فیلی  نخ ورجین

فرش ارزان قیمت طرح ۷۰۰ شانه باغ ملک

تومان 2,400,000تومان 4,800,000

     فرش طرح ۷۰۰ شانه

باغ ملک فیلی  نخ ورجین

فرش طرح ۷۰۰ شانه نقشه گیلدا فیلی

تومان 2,400,000تومان 4,800,000

     فرش طرح ۷۰۰ شانه

 نقشه افشان گیلدا با زمینه رنگ فیلی از تولیدات کارخانه فرش کاشان است که با کیفیت طرح ۷۰۰ شانه تولید شده است. نخ به کار رفته در این فرش نخ ورجین است که نسبت به نخ پلی استر کیفیت بسیار بالاتری دارد.

فرش ۱۲۰۰ شانه طرح آیناز گلبرجسته

تومان 4,500,000تومان 8,900,000
فرش زیبا و با کیفیت نقشه آیناز با زمینه رنگ کرم از محصولات ۱۲۰۰ شانه کارخانه فرش کاشان است که به صورت گلبرجسته تولید شده است. این فرش زیبا با نخ صددرصد اکرولیک تولید شده است که بالاترین کیفیت را در صنعت فرش ماشینی را دارد. فرش نقشه آیناز در اندازه های فرش ۱۲ متری و ۹ متری و ۶ متری طراحی شده و بافت می شود. برای اطلاع از قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه می توانید با مشاوران فروش این کارخانه در پیام رسان های اجتماعی در تماس باشید.

فرش رنگ روشن مزیت های زیادی دارد یکی از این مزیت ها راحتی در ست کردن فرش های روشن است. این نوع فرش های قابلیت ست کردن با تمام دکوراسیون ها را دارد و امکان هماهنگی با دیگر وسایل خانه با فرش روشن بسیار  راحت تر است و شما خیلی راحت میتوانید دکوراسیون منزل خود را بچینید.

دیگر مزیت فرش رنگ روشن وجود طرح های جدید و بروز فرش ماشینی در این نوع ترکیب رنگ هست، فرش رنگ روشن طرح جدید همیشه در میان جدیدترین فرش ها وجود دارند ، پرفروش ترین فرش سال ۱۴۰۰ فرش رنگ روشن است فرش زمینه روشن از  تنوع بالا تری نسبت به فرش های  با رنگ تیره است.

فرش رنگ روشن گل برجسته

فرش های برجسته بیشتر رنگ روشن طراحی میشوند و شما امکان انتخاب بیشتری دارید بسیاری از فرش های صادراتی در دسته فرش های زمینه روشن ساده قرار دارند اگر در میان فرش ها ، انتخاب شما رنگ روشن است این شانس را دارید که بهترین و جدید ترین فرش ماشینی در بازده انتخاب شما قرار گرفته است فرش ۷۰۰ شانه گل برجسته و فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته بیشترین توع را در رنگ روشن دارند برای دیدن نمونه های برجسته میتوانید روی لینک ان کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *