فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان- قیمت فرش ۱۰۰۰ شانه

فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان با بالاترین کیفیت نخ و بافت فوق ریز بافت تولید می شود.

اکثر طرح هایی که ۱۰۰۰ شانه می باشند دستباف گونه بوده و زیبایی فوق العاده ای دارند.

این نوع از فرش ها با تراکم ۳۰۰۰ و غیره،با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با حداقل هشت رنگ طبیعی بافته می شود .

ضمانت ۵ تا ۱۰ ساله محصولات فرش کاشان ضامن کیفیت و بافت فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان می باشد.

۱۰۰% آکريليک هيت ست شده با ضمانت است.

بدون پرز وضد حساسیت و نخ تارو پود آن ۱۰۰% پنبه می باشد.

بسیار نرم و لطیف بوده و دارای دوام بسیار بالا در مقابل شستشو می باشد .

ضمانت و کیفیت تضمینی فرش کاشان

مفتخر هستیم به عنوان بزرگترین تولید کننده فرش کاشان ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ آماده خدمت رسانی و مزین کردن خانه های با صفا و زیبای ایرانی ها در هر نقطه از ایران عزیزمان خواهیم بود.از آنجایی که کارخانه فرش کاشان، از محصولات خود اطمینان ۱۰۰% دارد، تمامی فرش های تولید کارخانه خود را از نظر کیفیت به مدت ۱۰ سال ضمانت میکند و کارشناسان کارخانه فرش کاشان در صورت بروز هر نوع مشکل برای فرش های ۱۰۰۰ شانه کاشان، نسبت به رفع مشکل اقدام مینمایند .

قیمت فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰   در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ به دلیل محبوبیتی که بخاطر ضخامت و ریز بافتی دارد از پرفروش ترین فرش های ماشینی حال حاظر کارخانه فرش کاشان میباشد .

قیمت فرش ماشینی ۱۲متری ۱۰۰۰ شانه  ۸۵۰۰.۰۰۰ تومان میباشد

قیمت فرش ماشینی  ۹متری ۱۰۰۰ شانه ۶۵۰۰.۰۰۰ تومان میباشد

قیمت فرش ماشینی  ۶متری ۱۰۰۰ شانه ۴۳۰۰.۰۰۰ تومان میباشد

در ادامه شما را به دیدن نام، طرح و خصوصیات فرش های ۱۰۰۰ شانه کاشان موجود برای عرضه جلب می نماید.

فرش باغ ارم

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه باغ ارم سرمه ای از فرش های خاص و طراحی های منحصر به فرد فرش کاشان است. طراحی این فرش به گونه ای است که طرح های گل در قاب های جداگانه قرار گفته و مجموع این قاب ها طرح باغ ارم را متفاوت و و مشابه یک تابلو فرش ایجاد کرده است .نخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۳۰۰۰و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش هزار شانه افشان نقشه شاپرک

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

    فرش کاشان - نقشه زیبای افشان شاپرک از طرح های جدید و به روز کارخانه فرش کاشان است که با کیفیت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ تولید شده است. این فرش زیبا به صورت گلبرجسته و با نخ تمام اکرولیک تولید شده که بالاترین کیفیت را در تولیدات کارخانه فرش کاشان دارد. برای اطلاع از قیمت فرش ها، برای مثال قیمت فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ می توانید با انتخاب طرح مورد نظر و انتخاب اندازه آن قیمت فر نشان داده خواهد شد. و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در شبکه های اجتماعی با کارشناس و مشاوران کارخانه فرش کاشان در ارتباط باشید.

فرش هزار شانه جدید نقشه سطنتی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

    فرش کاشان - طرح جدید سلطنتی از نقشه های بسیار زیبای کارخانه فرش کاشان است که با کیفیت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ تولید شده است. این فرش زیبا که با زمینه رنگ کرم طراحی شده به صورت گلبرجسته نیز بافته شده است. فرش سلطنتی با نخ اکرولیک هیت ست شده تولید و ارائه شده به همین علت فاقد پرزدهی و ضد حساسیت بوده و کارخانه فرش کاشان با ضمانت ۵ ساله این فرش را تقدیم خریداران می نماید.

نقشه نایین ۱۰۰۰ شانه گلبرجسته

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

فرش کاشان - فرش ۱۰۰۰ شانه زیبای نایین محصولی با کیفیت و بسیار ریزبافتی از مجموعه کارخانه فرش کاشان است که با زمینه رنگی نقره ای بافت شده است. این فرش خاص که به صورت گلبرجسته تولید شده نقشه ای اصیل و شناخته شده است که در آن نخ با کیفیت اکرولیک استفاده شده به همین دلیل کیفیت بسیار بالا و فاقد پرزدهی است و شامل ۵ سال ضمانت کارخانه فرش کاشان می شود.

فرش افشان ۱۰۰۰ شانه گلبرجسته نقشه اسلیمی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

    فرش زیبای اسلیمی از فرش های خاص و متفاوت کارخانه فرش کاشان است که با کیفیت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ و به صورت گلبرجسته تولید شده است. این نقشه زیبا با زمینه رنگ کرم طراحی شده که در رنگ آمیزی آن از نخ رنگ طلایی نیز استفاده شده که جلوه ای بسیار لوکس را ایجاد کرده است. به دلیل استفاده از نخ با کیفیت اکرولیک فرش نقشه اسلیمی با ضمانت ۵ ساله کارخانه فرش کاشان ارائه می شود. از جمله مزیت های این فرش باید به عدم پرزدهی و مقاومت بسیار بالای آن در برابر کوبیدگی و حرارت اشاره کرد.

فرش نقشه ۱۰۰۰ شانه طرح علیا گلبرجسته رنگ کرم

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

    فرش کاشان - نقشه زیبای علیا از طرح های اصیل و سنتی فرش ایرانی است که با کیفیت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ طراحی و بافت شده است. این طرح که به صورت گلبرجسته تولید شده است با نخ اکرولیک بافت شده به همین دلیل کیفیت بالایی داشته و شامل ۵ سال ضمانت کارخانه فرش کاشان است. زمینه رنگی اصلی این فرش رنگ کرم بوده که در دکوراسیون موجب روشن تر شدن فضا خواهد شد.

فرش ۱۰۰۰ شانه نقشه اصفهان رنگ کرم گلبرجسته

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

فرش کاشان - طرح زیبا و اصیل اصفهان با رنگبندی جدید از فرش های پرطرفدار مجموعه فرش کاشان است. این نقشه زیبا با کیفیت ۱۰۰۰ شانه و به صورت گلبرجسته تولید می شود. زمینه رنگی این فرش رنگ کرم است که با رنگ های خاص و جدید جلوه ای بسیار شکیلی دارد. فرش های ۱۰۰۰ شانه بسیار ریزبافت و ظریف تولید می شوند و در کنار ظرافت از لطافت و ضخامت بسیار مناسبی نیز برخوردار است.

فرش ۱۰۰۰ شانه افشان گلبرجسته رنگ نقره ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

    فرش کاشان - نقشه های ۱۰۰۰ شانه گلبرجسته فرش هایی هستند که ظرافت و زیبایی محصولات ۱۲۰۰ شانه را در کنار لطافت و نرمی فرش های ۷۰۰ شانه دارند. نقشه افشان به صورت ۱۰۰۰ شانه و با تراکم ۳۰۰۰ و به صورت گلبرجسته تولید شده است. رنگ زمینه این فرش رنگ فیلی و یا نقره ای است که متناسب با دکوراسیون های جدید و مدرن طراحی شده است. کیفیت بالای این فرش نیز توسط کارخانه تضمین شده و این محصول به مدت ۵ سال تضمین کیفیت می شود. 

فرش ۱۰۰۰ شانه نقشه شاهکار گلبرجسته

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

فرش کاشان - نقشه زیبای شاهکار از فرش های خاص دسته ۱۰۰۰ شانه است. فرش های ۱۰۰۰ شانه ضخامت و لطافت فرش های ۷۰۰ شانه را در کنار زیبایی و ریزبافتی ۱۲۰۰ شانه را دارند. این نقشه زیبا که به صورت گلبرجسته تولید شده با رنگبندی جدید و خاص خود بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. رنگ زمینه اصلی این فرش رنگ نقره ای است اما با ترکیب رنگ های دودی و طلایی جلوه خیلی لوکسی پیدا کرده و بسیار مناسب دکوراسیون های مدرن و امروزی است.

فرش کاشان -طرح گلسرخ ۱۰۰۰ شانه بژ گلبرجسته

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

فرش کاشان -  فرش ۱۰۰۰ شانه که به صورت گلبرجسته بافته می شوند بسیار ریزبافت و ظریف هستند. نقشه هایی که برای این دسته از فرش ها استفاده می شوند بسیار زیبا و کاملا مشابه فرش های دستبافت بوده. نقشه افشان گلسرخ از نقشه ها بسیار زیبا و معروف فرش کاشان است که با کیفیت ۱۰۰۰ شانه و به صورت گلبرجسته بافته می شود. زمینه رنگ این فرش رنگ زیبای بژ است . این فرش به صورت ۱۰ رنگ بافته شده و رنگ آمیزی فوق العاده خاصی دارد .فرش افشان گلسرخ گلبرجسته با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه ده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه باغ حرير ۱۰۰۰ شانه کرم گلبرجسته

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

فرش کاشان - فرش های ۱۰۰۰ شانه گلبرجسته بیشترین تنوع رنگبندی را در مجموعه فرش های کاشان دارد . نقشه فرش باغ حرير بسيار زیبا و با رنگبندی بسیار شاد و خاصی بافته شده است. این نقشه زیبا بسیار مورد پسند تازه عروسان قرار گرفته است و جلوه ای بسیار خاص را دارد. نخ این فرش بهترین کیفیت را در فرش های ماشینی داشته است. نخ اکرولیک هیت ست شده که بسیار با دوام در برابر حرارت و کوبیدگی است. همچنین مشخصه بارز این فرش عدم پرزدهی این فرش است که به فرش های ضد حساسیت معروف هستند. فرش باغ حریر گلبرجسته با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه ده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه طرح افشان مسیحا سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

    فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه طرح افشان مسیحا از فرش های ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ مجموعه فرش کاشان است. طرح های افشان از نقشه های پرطرفدار و بسیار پرفروش در فرش های ماشینی است. فرش های افشان به صورت گلریز و یا به صورت گل های درشت طراحی شده است. مزیت عمده فرش های افشان یکدست بودن نمای این فرش ها است که بسیار مناسب خانه هایی با فضاهای کم است. نقشه افشان مسیحا با دقت و ظرافت بافت بالا بسیار مشابه فرش های دستبافت است و نمایی بسیار نفیس دارد. نخ استفاده شده در این فرش نخ اکرولیک هیت ست شده است که کیفیت و زیبایی این فرش را تضمین می کند.   فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه پاییزان ۱۰۰۰ شانه فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

    فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه پاییزان با زمینه رنگ فیلی و با کیفیت ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ تولید شده است. این نقشه زیبا که به گونه ای طراحی شده است که به صورت ۳ بعدی دیده می شود . در طراحی این فرش از جاشیه چند لایه استفاده شده است و همچنین لچک در نقشه این فرش حذف شده است تا همچون یک تابلو دیده شود. کارخانه فرش کاشان برای رسیدن به بهترین کیفیت و جلب اطمینان خریداران از بهترین نخ های مخصوص فرش ماشینی استفاده شده است. نخ صددرصد اکرولیک به کار رفته در این فرش فاقد پرزدهی و ضد حساسیت بوده.  فرش جزیره با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان شاهان سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان شاهان سرمه ای از طرح های خاص و زیبای مجموعه فرش کاشان است . نقشه زیبای ای فرش الگو گرفته از فرش گلریز و فرش افشان است که جلوه بسیار خاصی برای این فرش به وجود آورده است . برای فرش افشان شاهان ۱۰۰۰ شانه تلاش بر این بوده است که از بهترین نخ موجود در بازار استفاده شود. نخ استفاده شده در این فرش نخ اکرولیک هیت ست شده است که کیفیت و زیبایی این فرش را تضمین می کند.   فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه آینه ۱۰۰۰ شانه فیلی گلبرجسته

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

فرش کاشان - نقشه زیبا و متفاوت آینه که به صورت ۱۰۰۰ شانه و گلبرجسته بافته شده است از جدیدترین طرح های فرش کاشان است. در طراحی این فرش سعی شده است که از سبک فرش های مدرن و فانتزی ستفاه شو اما در همین طرح ها نقشه و الگوهای فرش اصیل ایرانی نیز دیده می شود . تمامی این طرح ها در کنار هم سبب شده است که این نقشه ها همچون یک پازل در کنار هم یک شکل واحد را تشکیل دهد . نقشه آینه که به صورت گلبرجسته بافته شده است با نخ مرغوب اکرولیک بافته شده است. فرش آینه گلبرجسته با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه ده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه سروناز ۱۰۰۰ شانه کرم گلبرجسته

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

فرش کاشان - فرش های ۱۰۰۰ شانه گلبرجسته بیشترین تنوع رنگبندی را در مجموعه فرش های کاشان دارد . فرش نقشه سروناز با الگو گرفتن از طرح فرش های دستبافت ، شباهت بسیاری از لحاظ ظاهری و همچنین کیفیت با فرش های دستبافت دارد . نکته های قابل ذکر درباره فرش های ۱۰۰۰ شانه گلبرجسته این است که از نخ اکرولیک هیت ست شده استفاده شده است که دوام و زیبایی بسیاری دارد و پرزدهی هم نداشته به همین دلیل ضد حساسیت نیز هستند. فرش سروناز  گلبرجسته با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه ده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه افشان شاهان ۱۰۰۰ شانه کرم

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان شاهان از طرح های شناخته شده فرش کاشان است . این طرح زیبا به صورت ریزبافت با نقش و نگاری منحصر به فرد از پرطرفدار ترین فرش های ماشینی است. نقشه زیبای این فرش به صورت افشان است که جلوه ای باز و یکدستی را دارد. نقشه شاهان کرم با رنگبندی زیبای خود و رنگ متضاد حاشیه آن از زمینه فرش باعث خاص بودن این فرش شده است. فرش افشان شاهان با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه مهریز ۱۰۰۰ شانه کرم

تومان 4,300,000تومان 8,600,000

فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان مهریز از طرح های بسیار جدید و زیبای فرش کاشان است . این طرح زیبا با رنگبندی خاص و روشن خود جلوه بسیار منحصربه فردی به وجود آورده است. رنگبندی روشن و و طرح افشان این فرش باعث شده که نمایی باز و خلوت داشته باشد و به همین دلیل گزینه ی خوب و بسیار مناسب برای منازل با فضای کم است. فرش افشان مهریز با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان مهريز سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان مهریز سرمه ای از طرح های خاص و زیبای مجموعه فرش کاشان است . نقشه زیبای ای فرش الگو گرفته از فرش اسلیمی و فرش افشان است که جلوه بسیار خاصی برای این فرش به وجود آورده است . برای فرش افشان مهریز ۱۰۰۰ شانه تلاش بر این بوده است که از بهترین نخ موجود در بازار استفاده شود. نخ استفاده شده در این فرش نخ اکرولیک هیت ست شده است که کیفیت و زیبایی این فرش را تضمین می کند.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه افشان رزا ۱۰۰۰ شانه کرم گلبرجسته

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان رزا از طرح های بسیار زیبا و خاص فرش کاشان است . طرح زیبای افشان رزا به صورت گلبرجسته بافته شده است و رنگبندی خاص و زیبای این فرش الگو گرفته از طرح های دستبافت و اصیل فرش کاشان است. دقت و ظرافت بافت این فرش به گونه ای است که این فرش را به عنوان فرش دستبافتگونه معرفی می کنند. نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش افشان رزا گلبرجسته با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه جزیره ۱۰۰۰ شانه فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه جزیره از فرش های ریز بافتن و طرح های مدرن فرش کاشان است. طراحی فرش جزیره به گونه ای است که نمایی سه بعدی به فرش داده می شود.طرح های ریزبافتی که در زمینه این فرش بافته شده است با نخ رنگ کرم باعث شده است تا جلوه ای خلوت و ساده ای برای فرش ایجاد کند.  فرش جزیره با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه رز باران ۱۰۰۰ شانه آبی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشهرز باران با رنگ آبی از طرح های بسیار زیبا و اصیل فرش ماشینی فرش کاشان است. دقت و ظرافت در بافت این فرش به گونه ای است همانند فرش های دستبافت دیده می شود . زمینه رنگ اصلی این فرش رنگ آبی است که مخصوص افراد بسیار خاص پسند هست. در طراحی این فرش تمامی اصول فرش سنتی و اصیل ایرانی به خوبی دیده می شود و همین موجب شده است که فرش رز باران بسیار زیبا و پرطرفدار باشد. فرش رز باران با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه افشان صفوی۱۰۰۰ شانه کرم گلبرجسته

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان صفوی از طرح های بسیار زیبا و خاص فرش کاشان است . طرح زیبای افشان صفوی به صورت گلبرجسته بافته شده است و رنگبندی خاص و زیبای این فرش الگو گرفته از طرح های دستبافت و اصیل فرش کاشان است. دقت و ظرافت بافت این فرش به گونه ای است که این فرش را به عنوان فرش دستبافتگونه معرفی می کنند. نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش افشان صفوی گلبرجسته با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه حوض نقره ۱۰۰۰ شانه فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه حوض نقره طرحی بسیار زیبا و خاص است. طرح حوض نقره در سال های اخیر پرفروش ترین طرح فرش کاشان بوده است. ترکیب خشتی های زیبا به همراه ترنج خاص این فرش باعث شده است که فرش حوض نقره جلوه و نمایی بسیار خاص را داشته باشد.  فرش حوض نقره با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه افشان بهشت ۱۰۰۰ شانه فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان بهشت با زمینه رنگ فیلی از جمله فرش های طرح دستبافت فرش کاشان است. طرح زیبا و یکدست این فرش نمایی جذاب و بسیار شکیل از یک فرش اصیل ایرانی دارد. در فرش ۱۰۰۰ شانه افشان بهشت از نخ با کیفیت و بسیار مرغوب اکرولیک استفاده شده است که دوام و لطافت این فرش را تضمین می کند.  فرش افشان بهشت با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه جزیره سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه جزیره سرمه ای از طرح های خاص و زیبای مجموعه فرش کاشان است . زیبایی این طرح با وجود طراحی بینظیر آن ، نشان دهنده باغ های زیبای ایرانی است که در وسط آن حوض آب و در اطراف آن گل کاری و باغچه های زیبا طراحی شده است. فرش جزیره با کیفیت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ به صورت سه بعدی طراحی شده است . نخ استفاده شده در این فرش نخ اکرولیک هیت ست شده است که کیفیت و زیبایی این فرش را تضمین می کند.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه رزباران ۱۰۰۰ شانه کرم

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه رز باران از طرح های بسیار زیبا و پر فروش فرش کاشان است. نقشه این فرش برگرفته از معروفترین فرش های دستبافت ایرانی است. نقشه بسیار زیبا در کنار رنگبندی منحصر به فرد این فرش ، نقشه ای بسیار خاص را برای این فرش به وجود آورده است. زمینه رنگ اصلی این فرش رنگ کرم است اما با رنگ های فیلی و آبی نیز بافته می شود. فرش رز باران با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه شمس ۱۰۰۰ شانه فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه شمس فیلی از نقشه های خاص و خلوت مجموعه فرش کاشان است. متفاوت بودن این فرش به دلیل طراحی خاص لچک و زمینه این فرش است. لچک طراحی شده به صورت ادامه دار به طور ادامه دار در کنار حاشیه فرش کشیده شده است. زمینه نیز با طراحی گل های ریز اما با رنگی خنثی و نمایی خلوت و یکنواخت برای فرش شمس فیلی ایجاد کرده است. فرش شمس با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه مهر افشان سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه مهر افشان زمینه رنگ سرمه ای تولید شده است. به طرح هایی که در آن شکل ترنج وسط فرش حذف شده باشد فرش افشان می گویند. به دلیل حذف ترنج فرش نمایی گسترده و باز دارد و در آن طرح های فراوانی از گل های متنوع و زیبا دارد. حاشیه متفاوت این فرش با رنگی روشنتر از زمینه فرش بسیار متمایز از طرح کلی فرش شده است.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه حریر ۱۰۰۰ شانه فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه حریر از نقشه های خاص و متفاوت در طراحی فرش ماشینی است. دلیل تفاوت این نقشه حذف حاشیه به صورت منظم و استفاده از رنگ های بسیار متنوع و شاد است. در اطراف ترنج طراحی هایی بافت شده است که به صورت دایره وار در اطراف ترنج کشیده شده است. در زمینه این فرش نکته ای که قابل ذکر است در طراحی زمینه نقشه هایی به صورت مربع های کوچک با رنگبندی های متنوع دیده می شود که دست خریداران را برای چیدمان منزل باز میگذارد. رنگ اصلی این فرش رنگ فیلی است اما با رنگ های کرم و آبی نیز بافته می شود. فرش شمس با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه رزباران ۱۰۰۰ شانه فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه رز باران از طرح های بسیار زیبا و پر فروش فرش کاشان است. نقشه این فرش برگرفته از معروفترین فرش های دستبافت ایرانی است. نقشه بسیار زیبا در کنار رنگبندی منحصر به فرد این فرش ، نقشه ای بسیار خاص را برای این فرش به وجود آورده است. زمینه رنگ اصلی این فرش رنگ فیلی است اما با رنگ های کرم و آبی نیز بافته می شود. فرش رز باران با دستگاه ۱۰۰۰ شانه  که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه بهامین ۱۰۰۰ شانه فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه بهامین با رنگ فیلی از فرش های ریز بافت و تلفیقی فرش کاشان است. در این طرح طرح فرش کلاسیک و فرش خشتی با هم ترکیب شده است. حاشیه این فرش به صورت خاصی طراحی شده است همچنین لچک این فرش به صورت ادامه دار در تمام حاشیه این فرش دیده می شود.  که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان بهشت سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان بهشت با رنگ سرمه ای بافته شده است. طرح های افشان از طرح های اصیل فرش کاشان است که در طراحی آن ترنج فرش  به همراه لچک های کناری آن حذف شده است. فرش افشان بهشت با کیفیت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ بسیار ریزبافت و شکیل است. نخ به کار رفته در این فرش صددرصد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام و فاقد پرزدهی است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه اصفهان ۱۰۰۰ شانه فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه شاهکار فیلی یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه شاهکار فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه شاهکار فیلی یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه برکه سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه برکه سرمه ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه ارزو سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه ارزو  سرمه ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه تاج محل سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه تاج محل  سرمه ای از فرش های ۱۰۰۰ شانه مجموعه فرش کاشان است. این فرش با ترنج بزرگ و شاخص خود جلوه ای متفاوت و سبکب نو در طراحی فرش ماشینی را دارد. نقشه این فرش به گونه ای طراحی شده است که نمایی سه بعدی را برای فرش ایجاد کرده است فرش تاج محل. که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه کادو سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه کادو  سرمه ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه اورانوس سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه اورانوس  سرمه ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه مانلی سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه مانلی سرمه ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه تاج محل فیلی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه تاج محل فیلی یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه مدل الی ترمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه مدل الی ترمه ای یکی دیگر از فرش های تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۳۰۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه مدل حوض نقره سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه مدل حوض نقره سرمه ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه مدل نسترن گردویی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه مدل نسترن گردویی یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه مدل گلبوته سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 6,750,000
فرش-۱۰۰۰-شانه-گلبوته-سرمه-ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه نقشه عقاقی کرم

تومان 3,150,000تومان 6,300,000
فرش کاشان - ۱۰۰۰ شانه نقشه عقاقی کرم یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه دیانا

تومان 3,150,000تومان 6,300,000
فرش کاشان -۷۰۰شانه  -نادیا سرمه ای یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه کرشمه کرم

تومان 3,150,000تومان 6,300,000
فرش کاشان -۷۰۰شانه  -کارشمه  کرم یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – ۱۰۰۰ شانه کرشمه کاربنی

تومان 3,150,000تومان 6,300,000
فرش کاشان -۷۰۰شانه  -درخشان نسکافه ای  یکی دیگر از فرشهای تولیدی کارخانه فرش کاشان است کهنخ به کار رفته در آن آکرولیک می باشد. که با تراکم ۲۵۵۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری در رفع نیاز مشتریان کوشا بوده است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان نقشه شهرزاد سرمه ای

فرش کاشان نقشه شهرزاد سرمه ای محصول جدید  فرش کاشان فرش کاشان شهرزاد سرمه ای محصول جدید کارخانه فرش کاشان

فرش کاشان طرح ماندگار

فرش کاشان طرح ماندگار فرش کاشان طرح ماندگار یکی از  زیباترین طرح های تولید شده فرش در کارخانه فرش کاشان

فرش کاشان طرح پارادایس

تولیدی فرش کاشان طرح پارادایس کارخانه فرش کاشان تولید کننده برتر فرش ماشینی دستباف گونه مانند فرش کاشان طرح پارادایس

فرش کاشان طرح پارادایس کرم

فرش کاشان طرح پارادایس کرم فرش کاشان طرح پارادایس کرم از زیبا ترین طرح های ۱۰۰۰ شانه هست که با

فرش کاشان طرح پارادایس گردویی

فرش کاشان طرح پارادایس گردویی فرش کاشان طرح پارادایس گردویی زیباترین فرش از نظر خریداران شناخته شده است. پارادایس گردویی توسط

فرش کاشان طرح کهکشان

فرش کاشان طرح کهکشان کارخانه تولیدی فرش کاشان طرح کهکشان را برای اولین بار ارائه کرده است. رونمایی از یک طرح

فرش کاشان ایلار کرم

فرش کاشان ایلار کرم محصول جدید  فرش کاشان فرش کاشان ایلار کرم محصول جدید کارخانه فرش کاشان است که مرغوبیت

ایلار سرمه ای فرش کاشان

 ایلار سرمه ای فرش کاشان تولیدی ایلار سرمه ای فرش کاشان را در سایت اصلی کارخانه رونمایی کرده است. ايلار سرمه

نقشه فاخر تولیدی فرش کاشان

نقشه فاخر تولیدی فرش کاشان نقشه فاخر تولیدی فرش کاشان با طراحی انحصاری توسط اساتید طراح برجسته در کارخانه فرش

فرش کاشان طرح ملودی

فرش کاشان طرح ملودی کارخانه فرش کاشان بزرگترین تولید کننده فرش ماشینی دستباف گونه، فرش کاشان طرح ملودی را رونمایی

فرش کاشان طرح جدید ابتین کرم

فرش کاشان طرح جدید ابتین کرم کارخانه فرش کاشان با تولید فرش کاشان طرح جدید ابتین کرم محصولات زیبایی را برای

فرش کاشان طرح ارشیدا

فرش کاشان طرح ارشیدا فرش کاشان طرح ارشیدا مدل جدید ۲۰۱۶ تولیدی کارخانه فرش کاشان است. این فرش با رنگ

فرش کاشان مدل کهربا

طرح ویژه فرش کاشان مدل کهربا از تولیدات کارخانه فرش کاشان مدل کهربا  ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ است. این محصول

فرش کاشان مدل جوشقان

فرش کاشان مدل جوشقان فرش کاشان مدل جوشقان یکی از بهترین و با کیفیت ترین طرح های کارخانه فرش کاشان است.

فرش کاشان نقش ترنم

فرش کاشان نقش ترنم فرش کاشان نقش ترنم یکی از زیباترین تولیدات کارخانه فرش کاشان است. طرح جدید و بروز

فرش کاشان مدل انا

فرش کاشان مدل انا فرش کاشان مدل انا یکی از خاص ترین و جذاب ترین مدل ها در کارخانه فرش

فرش کاشان بیدا سرمه ای

فرش کاشان بیدا سرمه ای کارخانه فرش کاشان یکی از بهترین و هنرمندانه ترین فرش های عصر ، فرش کاشان

فرش کاشان طرح میترا

فرش کاشان طرح میترا ۱۰۰۰ شانه کارخانه فرش کاشان یکی از  مشتری پسندترین طرح های تولیدی، فرش کاشان طرح میترا را

فرش کاشان طرح ایلیا

فرش کاشان طرح ایلیا فرش کاشان طرح ایلیا یکی از خاص ترین و بدیع ترین مدل های فرش کاشان است

فرش کاشان طرح یاشار

فرش کاشان طرح یاشار فرش کاشان طرح یاشار  تولید کارخانه بزرگ فرش کاشان هم اینک آماده عرضه به خریداران محترم

فرش کاشان نقشه ماهی جدید

فرش کاشان نقشه ماهی جدید | ۱۰۰۰ شانه کارخانه فرش کاشان کارخانه فرش کاشان با تولید فرش کاشان نقشه ماهی

فرش کاشان نقشه یاشار گردویی

فرش کاشان نقشه یاشار گردویی | ۱۰۰۰ شانه کارخانه فرش کاشان کارخانه فرش کاشان با تولید فرش کاشان نقشه یاشار

فرش کاشان نقشه اورانوس بژ

فرش کاشان نقشه اورانوس بژ | ۱۰۰۰ شانه کارخانه فرش کاشان کارخانه فرش کاشان با تولید فرش کاشان نقشه اورانوس

فرش کاشان نقشه پانیز

فرش کاشان نقشه پانیز از فرش های ۱۰۰۰ شانه کارخانه فرش کاشان فرش کاشان نقشه پانیز از نقشه های جدید

فرش کاشان طرح لاله گردویی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان طرح لاله گردویی سرمه ای ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ ده رنگ این نقشه که با اسم های مختلفی

فرش کاشان طرح مهسان سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان طرح مهسان سرمه ای ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ ده رنگ این نقشه که با اسم های مختلفی شناخته

فرش کاشان طرح مهسان ابی

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان طرح مهسان ابی ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ ده رنگ این نقشه که با اسم های مختلفی شناخته شده

فرش کاشان نقشه شاه پری

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش کاشان اقدام به تولید طرح جدید و زیبای  شاه پری کرد. این نقشه که با اسم های مختلفی شناخته

فرش کاشان طرح ویشگا سرمه ای

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان طرح ویشگا سرمه ای تراکم ۳۰۰۰ نخ ۱۰۰% اکرولیک با ۵ سال ضمانت ۱۰ رنگ واقعی

فرش ۱۰۰۰ شانه طرح شکارگاه

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان طرح شکارگاه تراکم ۳۰۰۰ نخ ۱۰۰% اکرولیک با ۵ سال ضمانت ۱۰ رنگ واقعی تمام مشخصات

فرش ۱۰۰۰ شانه طرح ونوس

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان طرح ونوس تراکم ۳۰۰۰ نخ ۱۰۰% اکرولیک با ۵ سال ضمانت ۱۰ رنگ واقعی تمام مشخصات

فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان طرح نیلوفر

تومان 4,300,000تومان 8,600,000
فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ کاشان طرح نیلوفر سرمه ای ۱۰ رنگ تراکم بالا با نخ ۱۰۰% اکرولیک با ۵

فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان طرح کیمیا

فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ کاشان طرح کیمیا سرمه ای ۱۰ رنگ تراکم بالا با نخ ۱۰۰% اکرولیک با ۵ سال ضمانت کیفیت

فرش ۱۰۰۰ شانه طرح پرهام کرم

تومان 3,500,000تومان 7,000,000
فرش کاشان ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ ۱۰رنگ واقعی با ۵ سال ضمانت

فرش ۱۰۰۰ شانه نقشه پرهام

تومان 3,950,000تومان 7,900,000
فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ ۱۰ رنگ واقعی ۵سال ضمانت کیفیت ۱۲ متری ۱۵۰۰ هزار تومان ۹متری ۱۱۷۰ هزار تومان ۶ متری ۷۵۰ هزار تومان بابت خرید ۵۰ هزار تومان بیعانه پرداخت شود

مقدمه ای بر فرش در خانه های ایرانی با نگاهی بر فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان

درمورد فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان بیشتر بدانیم – خانه های قدیمی و صفای خانه پدربزرگ ها و مادربزرگها همیشه با رنگ و نقش و شیشه های رنگی و حوض های آبی و فرش های رنگارنگ گره خورده است – فرش هایی که چه در داخل خانه استفاده میشدند چه در داخل حیاط که همگی نتیجه زحمت دست استادان فرش باف بودند – فرش کاشان همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است و برای زیبایی خانه های ایرانی انواع فرش ماشینی و دست بافت مورد استفاده قرار میگیرد – فرش هایی با شانه های مختلف مانند فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان که با طرح و نقش های زیبا و حرفه ای و شباهت بسیار زیاد به فرش های دست بافت هنر و ذوق ایرانی را به ما خاطر نشان می کنند.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.