فرش ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰

درمورد فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان بیشتر بدانیم – فرش همواره در فرهنگ ایرانی از گذشته تا کنون جزو جدایی ناپذیر دکوراسیون و چیدمان در خانه های ایرانی  بوده است. در سال های اخیر با وجود ورد طرح های مدرن و فانتزی اما همچنان فرش ایرانی و فرش های شهرهای مشهور ایرانی مثل فرش تبریز، فرش کاشان، فرش مشهد و فرش های مشابه جایگاه خود را حفظ کرده اند.

جدید ترین فرش ۱۵۰۰ شانه با قیمت ویژه

فرش ۱۵۰۰ شانه نقشه ارسباران رنگ دودی

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - طرح خشتی نقشه ارسباران از جدیدترین محصولات کارخانه فرش کاشان است. این طرح زیبا که با کیفیت ۱۵۰۰ شانه و تراکم ۴۵۰۰  است به صورت گلبرجسته با بالاترین ظرافت و دقت تولید شده است. زمینه رنگ اصلی این فرش دودی بوده که کاملا متناسب با دکوراسیون های امروزی و مدرن است. نخ استفاده شده در این فرش نخ مرغوب اکرولیک هیت شده است که فاقد پرزدهی و همچنین مقاوم بسیار بالایی در برابر حرارت و کوبیدگی دارد.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه اصفهان ۱۵۰۰ شانه سرمه ای گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه اصفهان از طرح های اصیل و بسیار زیبای فرش کاشان است . این طرح زیبا الگو گرفته از فرش های دستبافت بوده و با ظرافت بسیار بالا در طراحی و رنگ آمیزی و همچنین دقت و کیفیت بافت بسیار عالی روانه بازار شده است. فرش های ۱۵۰۰ شانه به دلیل ریزبافت بودن بسیار مشابه فرش های دستبافت بوده و تشخیص آن از فرش دستبافت بسیار سخت شده است. نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش اصفهان گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه افشان بهار ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه بهار از طرح های سبک افشان در دسته فرش ۱۵۰۰ شانه است. فرش های افشان به صورت یکدست و بسیار زیبا هستند که در طراحی آن ترنج و لچک فرش حذف شده است. فرش افشان بهار بسیار ریز بافت و با ظرافت بسیار بالایی در طراحی و رنگ آمیزی تولید شده است به گونه ای که بسیار مشابه فرش های دستبافت بوده و لطافتی بالاتر از فرش های دستبافت ر نیز دارند . نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش افشان بهار گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه طاووس ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه طاوس از طرح های بسیار زیبای فرش کاشان است. فرش های ۱۵۰۰ شانه با دقت بافت بالا ریزبافت ترین فرش ماشینی موجود در بازار است. ظرافت طراحی و بافت فرش ۱۵۰۰ شانه به گونه ای است که تشخیص فرش های ۱۵۰۰ شانه از فرش های دستبافت بسیار سخت است که این موضوع خود گواه کیفیت و زیبایی این فرش است . نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش طاوس گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خصوصیات فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان

فرش ماشینی در بازار کیفیت و خصوصیات مختلفی دارد. فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان با تراکم ۴۵۰۰ بهترین کیفیت و بالاترین ظرافت را در بین فرش های ماشینی را دارد .فرش ۱۵۰۰ شانه  فرشی ضد حساسیت، بدون پرزدهی و با نخ کیفیت عالی که با عنوان نخ اکرولیک برایت شناخته میشود عرضه می شود . فرش های ۱۵۰۰ شانه جدیدترین و ریزبافت ترین فرش های ماشینی در دنیا بوده و زیبایی و کیفیتی منحصر به فرد را دارد.

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ گلبرجسته

فرش ۱۵۰۰ شانه ریزبافت ترین فرش ماشینی جهان که با قیمتی بسیار عالی در مقایسه با فرش های دستباف که زیبای ان بسیار نزدیک فرش های ابریشم دستبافت میباشد در زیر نوشته شده

قیمت فرش ماشینی ۱۲متری ۱۵۰۰ شانه ۹۰۰۰.۰۰۰ تومان میباشد

قیمت فرش ماشینی ۹متری۱۵۰۰ شانه ۶۹۰۰.۰۰۰ تومان میباشد

قیمت فرش ماشینی ۶متری ۱۵۰۰ شانه ۴۵۰۰.۰۰۰ تومان میباشد

در ادامه شما را به دیدن نام، طرح و خصوصیات فرش های ۱۵۰۰ شانه کاشان موجود برای عرضه جلب می نماید.

نقشه ۱۵۰۰ شانه کاشان نقشه صاحبقران

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

   فرش ۱۵۰۰ شانه

فرش زیبا و خاص نقشه صاحبقران از ریزبافترین و ظریفترین فرش های تولیدی کارخانه فرش کاشان است که با کیفیت ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۵۰ تولید شده است. این فرش خاص که به صورت گلبرجسته تولید شده است با نخ اکرولیک هیت ست شده بافت شده به همین دلیل فاقد پرزدهی بوده و شامل ۵ سال ضمانت کارخانه می شود.

فرش افشان ۱۵۰۰ شانه بهار رنگ دودی

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

   فرش افشان بهار 

   نقشه افشان بهار با زمینه رنگ دودی با کیفیت ۱۵۰۰ شانه و تراکم ۴۵۰۰ طراحی و تولید شده است. این فرش زیبا بسیار زیبا و ریزبافت طراحی شده و برای افزایش زیبایی این نقشه به صورت گلبرجسته بافت شده است. برای افزایش کیفیت و دوام این فرش از نخ صددرصد اکرولیک استفاده شده است به همین دلیل کارخانه فرش کاشان این محصول رو به مدت ۵ سال تضمین کیفیت در برابر کوبیدگی و ثبات رنگ می نماید. دوستانی که تمایل به دیدن محصولات از نزدیک هستند میتوانند با مراجعه به نمایندگی کارخانه فرش کاشان در تهران این محصولات را از نزدیک دیده و اقدام به خرید نمایند.

نقشه ۱۵۰۰ شانه جدید طرح همایون

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

   نقشه زیبا و جدید همایون از طرح های تلفیقی کارخانه فرش کاشان است که با بالاترین کیفیت و ظریف ترین شکل ممکن تولید می شود. این نقشه زیبا به صورت ۱۵۰۰ شانه و تراکم ۴۵۰۰ و به صورت گلبرجسته تولید شده است. نقشه همایون که جزو طرح های خشتی و ترنج فرش های ماشینی هست که با زمینه رنگ دودی طراحی و بافت شده است. برای خرید این فرش می توانید به نمایندگی فرش کاشان مراجعه کرده و از نزدیک طرح ها را ببینید.

فرش افشان ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ سرمه ای

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

   طرح افشان ۱۵۰۰ شانه نقشه ی زیبا از کارخانه فرش کاشان است که با زمینه رنگی سرمه ای طراحی و بافت شده است. نقشه افشان بسیار ریزبافت و ریزنقش طراحی شده و به صورت گلبرجسته تولید می شود که جلوه ی بسیار زیبا و اصیلی دارد. فرش های ۱۵۰۰ شانه با نخ اکرولیک هیت ست شده تولید شده که بسیار با دوام و با کیفیت بوده به همین دلیل کارخانه فرش کاشان تمامی فرش های ۱۵۰۰ شانه را به مدت ۵ سال ضمانت می کند. برای اطلاع از قیمت فرش مورد نظر خود می توانید با مشاوران کارخانه فرش کاشان ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

فرش جدید ۱۵۰۰ شانه نقشه روژینا

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

  فرش ۱۵۰۰ شانه نقشه جدید روژینا از طرح های بسیار زیبای کارخانه فرش کاشان است که با زمینه رنگ نقره ای تولید و طراحی شده است. این فرش زیبا با نخ اکرولیک و به صورت گلبرجسته تولید شده به همین دلیل این فرش بدون پرزدهی و ضد حساسیت است. کارخانه فرش کاشان با فراهم آورن امکاناتی مناسبی برای خرید اینترنتی از پیشگامان این صنعت به شمار می رود. همچنین عزیزانی که تمایل به خرید حضوری داشته باشند نمایندگی کارخانه فرش کاشان در تهران مراجعه کنند.

نقشه اصفهان ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

     فرش های ۱۵۰۰ شانه تولیدات جدید و بسیار زیبای کارخانه کاشان است که با بالاترین ظرافت و دقت بافت طراحی و بافت شده است. نقشه زیبای اصفهان از طرح های اصیل و بسیار زیبای کارخانه فرش کاشان است که به صورت گلبرجسته تولید می شود. این فرش زیبا به صورت ۱۰ رنگ تولید شده که زمینه رنگی اصلی این فرش رنگ نقره ای است. نخ استفاده شده برای فرش اصفهان نخ با کیفیت اکرولیک است که بالاترین دوام و کیفیت را ایجاد نموده است.

فرش افشان ۱۵۰۰ شانه نقه روژان

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

   فرش افشان از طرح های بسیار پرطرفدار کارخانه فرش کاشان هستند که با کیفیت های مختلف تولید می شوند. نقشه افشان روژان از جمله معروف ترین این طرح ها هستند که با کیفیت ۱۵۰۰ شانه و با تراکم ۴۵۰۰ طراحی و تولید شده است. از لحاظ ظرافت و ریزبافتی فرش افشان روژان بالاترین کیفیت را داشته و بسیار ریزنقش بوده  به همین دلیل بسیار مشابه فرش های دستبافت نفیس ایرانی هستند. فرش افشان روژان با زمینه رنگی سرمه ای بافت شده و به دلیل کیفیت بالای خود، دارای ۵ سال ضمانت کارخانه است.

نقشه جدید فرش ۱۵۰۰ شانه سپنتا رنگ دودی

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

    فرش سپنتا با کیفیت ۱۵۰۰ شانه و تراکم ۴۵۰۰ از جدیدترین محصولات کارخانه فرش کاشان است. این نقشه زیبا با زمینه رنگ دودی طراحی و به صورت گلبرجسته بافت شده است. به دلیل شانه و تراکم بسیار بالا، این نقشه بسیار ظریف و ریزبافت دیده می شود. مواد اولیه استفاده شده برای این فرش از بهترین نوع متریالی است که برای فرش ماشینی استفاده می شود.

فرش ۱۵۰۰ شانه افشان رنگ نقره ای

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

   نقشه فرش افشان با کیفیت ۱۵۰۰ شانه نقشه ای بسیار زیبا و ظریف است که با تراکم ۴۵۰۰ توسط کارخانه فرش کاشان تولید شده است. این نقشه زیبا به صورت ۱۰ رنگ طراحی شده است که زمینه رنگی این فرش رنگ نقره ای یا سیلور است. این رنگ که به تازگی وارد تولید فرش ماشینی شده بسیار مدرن و مناسب دکوراسیون و خانه های امروزی است. فرش افشان با نخ صددرصد اکرولیک و به صورت گلبرجسته بافت شده است.

فرش ۱۵۰۰ شانه نقشه خشتی ارسباران سیلور

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

     فرش های ۱۵۰۰ شانه جدیدترین محصولات کارخانه کاشان است که با مدرنترین دستگاه های بافت فرش ماشینی تولید شده است. نقشه خشتی ارسباران با زمینه رنگ سیلور طرحی بسیار زیبا و خاصی است که به صورت ۱۵۰۰ شانه تولید شده. برای افزایش زیبای این نقشه از نخ مخصوص هایباک استفاده شده که محصول نهایی به صورت گلبرجسته نمایان می شود. کیفیت بالای این محصول با نخ اکرولیک تضمین می شود و برای آسودگی خاطر خریداران کارخانه فرش کاشان به مدت ۵ سال این محصول را تضمین کیفیت می کند.

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح صاحبقران رنگ کرم

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

     فرش های ۱۵۰۰ شانه ریزبافت و ظریفترین محصولات فرش ماشینی هستند. به دلیل قدرت بالای دستگاه های فرش ۱۵۰۰ شانه برای تولید محصولات زیبا این کارخانه قادر شده تا نقشه های بسیار زیبا و خاص اصیل ایرانی را تولید نماید. نقشه صاحبقران با رنگ زمینه کرم از جمله فرش ها زیبای این کارخانه است که با کیفیت ۱۵۰۰ شانه و به صورت گلبرجسته تولید شده است. کیفیت بالای این محصول با استفاده از نخ اکرولیک به دست آمده که به همین دلیل این فرش فاقد پرزدهی و ضد حساسیت بوده است.

فرش افشان آبی نقشه روژان ۱۵۰۰ شانه

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان -نقشه زیبای افشان روژان که به صورت ۱۵۰۰ شانه و با تراکم ۴۵۰۰ بافته شده است بسیار ریزنقش و ظریف بوده و بالاترین کیفیت را در فرش های کاشان را دارد. فرش افشان روژان با زمینه رنگی خاص آبی طراحی و با نخ مرغوب اکرولیک تولید شده است و برای افزایش زیبایی و جلوه آن نیز نقشه به صورت گلبرجسته نمایان شده است. کیفیت بالای این فرش موجب شده که بدون پرزدهی بوده و در برابر حرارت و کوبیدگی بسیار مقاوم باشد. به همبن دلیل فرش افشان روژان شامل ۵ سال ضمانت کارخانه فرش کاشان می شود.

فرش ۱۵۰۰ شانه نقشه خشتی رنگ شکلاتی

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

   فرش ۱۵۰۰ شانه نقشه خشتی از طرح های خاص و زیبای کارخانه فرش کاشان است. این فرش زیبا بسیار ریزبافت و ظریف تولید شده است. نقشه خشتی با تراکم ۴۵۰۰ و با زمینه رنگی شکلاتی طراحی شده . نخ با کیفیت این فرش نخ اکرولیک است که به صورت گلبرجسته نمایان می شود به همین دلیل جلوه بسیار زیبا و خاصی دارد. این فرش به دلیل کیفیت بسیار بالا شامل ضمانت نامه ۵ ساله کارخانه می شود تا خریداران با خیالی آسوده خرید خوبی را داشته باشند.

فرش ۱۵۰۰ شانه اصفهان رنگ سرمه ای

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

    نقشه اصفهان از طرح های اصیل و شناخته شده فرش ایرانی است که با تکنولوژی پیشرفته بسیار ریزنقش و زیبا با کیفیت ۱۵۰۰ شانه بافته شده است. کیفیت درجه یک در کنار رنگ آمیزی منحصر به فرد باعث شده است تا نقشه اصفهان یکی از نقشه های پرطرفدار دسته ۱۵۰۰ شانه بشود. این فرش زیبا به صورت گلبرجسته و با زمینه رنگ سرمه ای تولید شده است.

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح افشان رنگ کرم

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

    نقشه های افشان با طرحی یکدست جلوه ای باز و زیبایی را دارد و نمای خانه را روشنتر نشان میدهد. نقشه افشان با کیفیت ۱۵۰۰ شانه و تراکم ۴۵۰۰ بافته شده که بالاترین میزان تراکم و شانه در فرش ماشینی است. این فرش زیبا به صورت ۱۰ رنگ تولید می شود که زمینه رنگی اصلی آن رنگ کرم بوده و همچنین با نخ مرغوب اکرولیک تولید شده که برای افزایش زیبایی آن به صورت گلبرجسته نمایان می شود.

فرش ۱۵۰۰ شانه نقشه خشتی همایون

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

     فرش های ۱۵۰۰ شانه به عنوان ریزبافت و زیباترین فرش های کاشان شناخته می شوند. دقت بافت در این دسته فرش ها به قدری افزایش پیدا کرده که نقشه ها با جزئیات بسیار کوچک کاملا بافته و تولید می شود. نقشه زیبای همایون طرحی جدید و تلفیقی از نقشه خشتی و ترنج است. زمینه رنگی این فرش با رنگ خاص و متفاوت نقره ای و یا سیلور بافت شده است. برای افزایش زیبایی این فرش از نخ های مخصوصی استفاده شده که نقشه به صورت گلبرجسته تولید شده است.

فرش ۱۵۰۰ شانه افشان بهار رنگ آبی

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - نقشه افشان بهار از زیباترین تولیدات کارخانه فرش کاشان است که بسیار ریزبافت و گلریز تولید شده است. این نقشه زیبا ۱۵۰۰ شانه و گلبرجسته تولید شده است. بالاترین کیفیت را در فرش های ماشینی در فرشهای ۱۵۰۰ شانه مشاهده میکنیم. نقشه افشان بهار با زمینه رنگی آبی طرحی بسیار اصیل و زیبا محصولی بسیار خاص در فرش های کاشان است. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش ۱۵۰۰ شانه نقشه ارسباران رنگ دودی

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - طرح خشتی نقشه ارسباران از جدیدترین محصولات کارخانه فرش کاشان است. این طرح زیبا که با کیفیت ۱۵۰۰ شانه و تراکم ۴۵۰۰  است به صورت گلبرجسته با بالاترین ظرافت و دقت تولید شده است. زمینه رنگ اصلی این فرش دودی بوده که کاملا متناسب با دکوراسیون های امروزی و مدرن است. نخ استفاده شده در این فرش نخ مرغوب اکرولیک هیت شده است که فاقد پرزدهی و همچنین مقاوم بسیار بالایی در برابر حرارت و کوبیدگی دارد.  فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش طرح سپنتا ۱۵۰۰ شانه رنگ سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - نقشه زیبای سپنتا که با کیفیت ۱۵۰۰ شانه تولید می شود ریزبافت و ظریفترین فرش ماشینی است. این نقشه زیبا که با نخ مرغوب اکرولیک هیت ست شده تولید شده و به صورت گلبرجسته نیز نمایان می شود. این طرح زیبا با زمینه رنگ اصلی نقره ای طراحی شده است. فرش نقشه سپنتا  با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان – نقشه فروزان رنگ کرم ۱۵۰۰ شانه گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه فروزان از طرح های اصیل ایرانی است که معروف به فرش های لچک و ترنج هستند . زیبایی فرش های ایرانی در سراسر دنیا زبانزد هستند و از اعتبار  بسیار بالایی برخوردار است. نقشه زیبای فروزان بسیار ریزبافت طراحی و تولید شده و طراحی این فرش به صورتی است که تضاد رنگی بین حاشیه و زمینه فرش باعث شده تا جلوه خاصی برای این فرش به وجود آمده باشد. فرش فروزان گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه افشان مروارید ۱۵۰۰ شانه کرم گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه افشان مروارید بسیار ریزبافت و کاملا به صورت گلریز طراحی و بافته شده است. از مشخصات بارز فرش های ۱۵۰۰ شانه شباهت بسیار زیاد این فرش ها به فرش های نفیس دستبافت ابریشمی است. لطافت و زیبایی این فرش کاملا رقیب و شبیه به فرش های دستبافت است. نقشه زیبای فرش افشان مروارید با زمینه رنگ کرم با رنگبندی بسیار زیبا جلوه ای بسیار خاص و شکیلی دارد. فرش مروارید گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه اصفهان ۱۵۰۰ شانه کرم گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه اصفهان از طرح های اصیل و بسیار زیبای فرش کاشان است . این طرح زیبا الگو گرفته از فرش های دستبافت بوده و با ظرافت بسیار بالا در طراحی و رنگ آمیزی و همچنین دقت و کیفیت بافت بسیار عالی روانه بازار شده است. فرش های ۱۵۰۰ شانه به دلیل ریزبافت بودن بسیار مشابه فرش های دستبافت بوده و تشخیص آن از فرش دستبافت بسیار سخت شده است. نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. نقشه اصفهان در دو رنگ کرم و سرمه ای طراحی و تولید شده است. فرش اصفهان گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان نقشه افشان روژان ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000

فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه روژان از ریزنقش ترین فرش های ۱۵۰۰ شانه است . به دلیل ظرافت بالا در تولید این فرش تمامی نقش و نگار این فرش بسیار زیبا طراحی شده است. طرح اصلی فرش روژان نقشه افشان است که با زمینه رنگ نقره ای جلوه ای بسیار لوکس را پیدا کرده است. نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش افشان روژان گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه ۱۵۰۰ شانه افشان بهار سرمه ای گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,500,000

فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه افشان بهار با تراکم ۴۵۰۰ و با زمینه رنگی سرمه ای تولید شده است . طرح زیبای افشان بهار بسیار ریزبافت و گلریز طراحی و تولید شده است .تنوع و ترکیب رنگبندی این فرش باعث شده است که تمامی گل ها و نقشه ها جلوه بسیار زیبایی داشته باشند . نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش افشان بهار گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه خشتی ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه خشتی از طرح های بسیار زیبا و خاص در دسته فرش ۱۵۰۰ شانه است. منظور از طرح خشتی طرح هایی است که در نقشه فرش طرحهایی به صورت مربع هایی در کنار هم تشکیل شده است . فرش خشتی بسیار ریز بافت و با ظرافت بسیار بالایی در طراحی و رنگ آمیزی تولید شده است به گونه ای که بسیار مشابه فرش های دستبافت بوده و لطافتی بالاتر از فرش های دستبافت را نیز دارند . نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش طرح خشتی گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه صاحبقران ۱۵۰۰ شانه سرمه ای گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه صاحبقران از طرح های اصیل و بسیار زیبای فرش کاشان است . این طرح بسیار زیبا مشابه فرش های سنتی و کلاسیک دستبافت ایرانی است . دقت و ظرافت بافت فرش های ۱۵۰۰ شانه باعث شده است که بسیار مشابه فرش های دستبافت به نظر آید و تشخیص آن از فرش دستبافت بسیار سخت شده است. نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش صاحبقران گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه افشان بهار ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه بهار از طرح های سبک افشان در دسته فرش ۱۵۰۰ شانه است. فرش های افشان به صورت یکدست و بسیار زیبا هستند که در طراحی آن ترنج و لچک فرش حذف شده است. فرش افشان بهار بسیار ریز بافت و با ظرافت بسیار بالایی در طراحی و رنگ آمیزی تولید شده است به گونه ای که بسیار مشابه فرش های دستبافت بوده و لطافتی بالاتر از فرش های دستبافت ر نیز دارند . نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش افشان بهار گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه اصفهان ۱۵۰۰ شانه سرمه ای گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه اصفهان از طرح های اصیل و بسیار زیبای فرش کاشان است . این طرح زیبا الگو گرفته از فرش های دستبافت بوده و با ظرافت بسیار بالا در طراحی و رنگ آمیزی و همچنین دقت و کیفیت بافت بسیار عالی روانه بازار شده است. فرش های ۱۵۰۰ شانه به دلیل ریزبافت بودن بسیار مشابه فرش های دستبافت بوده و تشخیص آن از فرش دستبافت بسیار سخت شده است. نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش اصفهان گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرش کاشان -نقشه طاووس ۱۵۰۰ شانه سیلور گلبرجسته

تومان 5,100,000تومان 10,200,000
فرش کاشان - ۱۵۰۰ شانه نقشه طاوس از طرح های بسیار زیبای فرش کاشان است. فرش های ۱۵۰۰ شانه با دقت بافت بالا ریزبافت ترین فرش ماشینی موجود در بازار است. ظرافت طراحی و بافت فرش ۱۵۰۰ شانه به گونه ای است که تشخیص فرش های ۱۵۰۰ شانه از فرش های دستبافت بسیار سخت است که این موضوع خود گواه کیفیت و زیبایی این فرش است . نخ با کیفیت این فرش از جنس صد در صد اکرولیک و هیت ست شده است که بسیار با دوام است. فرش طاوس گلبرجسته با دستگاه ۱۵۰۰ شانه  که با تراکم ۴۵۰۰ و اندازه هایی در ابعاد ۹ متری و ۱۲ متر و ۶ متری بافته می شود. فروشگاه فرش کاشان با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است. جهت خرید فرش یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تراکم و شانه چه تاثیری در زیبایی دارد؟

در زمان خرید فرش ماشینی همواره دو اصطلاحی را می شنویم که ممکن است اطلاعی از آن نداشته باشیم . این دو اصطلاح تراکم و شانه فرش است. ما در اینجا قصد داریم تا با اطلاعاتی کم بتوانیم منظور از این واژه ها را به سادگی بیان کنیم تا بتوانید با اطلاعاتی خوب خریدی عالی را انجام دهید.

اصولا به تعداد ريشه یا اصطلاحا گره رنگ در يك مترعرض فرش شانه فرش گفته میشود . یه عنوان مثال اگر به شما گفته شود که فلان مدل فرش ۱۵۰۰ شانه است یعنی در هر ۱ متر عرض فرش، ۱۵۰۰ ریشه یا گره رنگ بافته شده است

مثال: در فرش ۷۰۰ شانه به میزان هر متر عرض فرش تعداد ۷۰۰ ريشه (گره رنگ) بافته شده است. شانه‌هاي رايج بازار عبارتند از فرش ۵۰۰ شانه ، فرش ۷۰۰ شانه ۱۰۰۰ شانه ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه.

نقشه های فرش های ۱۵۰۰ شانه کاشان الگو گرفته از طرح های اصیل 

فرش ۱۵۰۰ شانه به دلیل ظرافت و ریزبافت بودن بسیار عالی توانسته طرح هایی بسیاز زیبا و بینظیر را روانه بازار کند . ظرافت فرش های ۱۵۰۰ شانه به حدی است که بسیار مشابه فرش های دستبافت دیده می شود .  این طرح ها علاوه بر کیفیت بالای هنری که دارند با رنگ بندی زیبا و حرفه ای از دست استادان طراح خارج شده و کارخانه فرش کاشان با کمال میل جهت تولید محصولی زیبا، با کیفیت و چشم نواز از طرح هایی با این استاندارد استقبال می نماید

استفاده از مواد اولیه درجه ۱ در فرش های ۱۵۰۰ شانه کاشان

از مشخصه های دیگر فرش ۱۵۰۰ شانه تولیدی کارخانه فرش کاشان استفاده بهترین نخ های مخصوص فرش ماشینی است. همانطور که می دانید بهترین نخ مخصوص فرش ماشینی نخ اکرولیک است . نخ های پلی استر و بی سی اف به هیچ عنوان در فرش های ۱۵۰۰ شانه استفاده نخواهد شد زیرا زیبایی و دوام نخ اکرولیک را ندارند .

بسیاری از طرح های فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان برگرفته از فرش های نفیس و درجه یک ابریشمی می باشد و به کار گیری این طرح باعث مرغوبیت خروجی نهایی برای مشتریان و مصرف کنندگان گرامی خواهد بود

تضمین کیفیت فرش کاشان

مفتخر هستیم به عنوان بزرگترین تولید کننده فرش کاشان ۱۵۰۰ شانه با تراکم ۴۵۰۰  آماده خدمت رسانی و مزین کردن خانه های با صفا و زیبای ایرانی ها در هر نقطه از ایران عزیزمان خواهیم بود.از آنجایی که کارخانه فرش کاشان، از محصولات خود اطمینان ۱۰۰% دارد، تمامی فرش های تولید کارخانه خود را از نظر کیفیت به مدت ۱۰ سال ضمانت میکند و کارشناسان کارخانه فرش کاشان در صورت بروز هر نوع مشکل برای فرش های ۱۵۰۰  شانه کاشان، نسبت به رفع مشکل اقدام مینمایند .