قیمت فرش کاشان ۹متری -ابعاد فرش 9 متری

در این متن قصد داریم توضیح مختصری در مورد قیمت فرش ۹ متری و مزیت ها و ویژگی های این متراژ و ابعاد فرش ۹ متری که چند در چند هست ؟ و طول و عرض فرش ۹ متری چقدر است ؟ توضیح دهیم.

فرش ۹ متری از متراژ های پرفروش فرش ماشینی کاشان که با قیمت های مختلفی تولید میشود، که قیمت فرش ماشینی 9 متری متاثر از شانه و تراکم ان میباشد. قیمت فرش کاشان ۹متری را باید از روی شانه و تراکم ان بسنجیم ،در زیر لیست قیمت فرش 9 متری کاشان را با کیفیت های مختلف اورده ایم.

لیست قیمت فرش کاشان ۹متری

قیمت فرش ماشینی 9 متری با شانه های مختلف

قیمت بر اساس ابعاد فرش ۹ متری

قیمت فرش ماشینی 9 متری 500 شانه

4200.000 تومان

قیمت فرش ماشینی 9 متری ۷۰۰ شانه

10550.000 تومان

قیمت فرش ماشینی 9 متری 1000 شانه

11500.000تومان

قیمت فرش ۹ متری ۱۲۰۰ شانه

12350.000تومان

قیمت فرش ماشینی 9 متری 1500 شانه

15200.000تومان

قیمت فرش 9متری کل برجسته

قیمت فرش 9 متری گل برجسته کاشان تفاوتی با ساده ان ندارد.

فرش های ماشینی کاشان در سایز های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. به طور معمول فرش های در ابعاد استانداردی بافته می شوند. متداول ترین سایز های فرش ماشینی، عبارت است از: فرش ۱۲ متری، ۹ متری و  ۶ متری. که هر کدام از این اندازه ها دارای زیبایی خاص و رنگبندی های خاصی می باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا ابعاد فرش ۹ متری موجود در بازار را برای شما مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

طول و عرض فرش ۹ متری

از متداول ترین ابعاد مورد استفاده در فرش های ماشینی، فرش ۹ متری است. شاید برای خیلی ها این سوال پیش آمده باشد که فرش ۹ متری چند در چنده؟ ابعاد اصلی فرش های ۹ متری سوال خیلی از خریداران فرش نه متری میباشد.

ایا اندازه فرش 9متری قابل تغییر است ؟

ایا عرض فرش 9متری 3 متر و یا 2.5 است ؟

اندازه فرش موجود در بازار اندازه ثابت و استانداردی هست و به فرش 9 متری معروف هست .

ابعاد فرش 9 متری 2.5 ۲/۵ در ۳/۵ می باشد. اما در واقع، اگر این اعداد را در هم ضرب کنیم می شود ۸/۷۵ مترمربع. که حدودا ۲۵ سانتی متر از ۹ متر کمتر است. اما اصطلاحاً و در عرف بازار به آن فرش نه متری گفته می شود.

برخی از افراد به اشتباه فکر می کنند فرش نه متری، ۳ × ۳ می باشد. البته در فرش های سفارشی فرش هایی در ابعاد ۳ در ۳ نیز برای مشتریان بافته می شود. اما این ابعاد جزو ابعاد استاندارد فرش ماشینی نیست. و در تعداد خیلی کم شاید بتوان در بازار فرش ماشینی، چنین ابعادی را پیدا کرد. و مورد دیگر اینکه ابعاد فرش ماشینی کاشان ۹ متری به گونه ای است که فرش حالت مستطیلی دارد، و نقوش و طرح فرش را به زیبایی نمایان می کند. اما فرش های غیر استاندارد ۳×۳ حالت مربعی دارند و به همین دلیل در رده فرش ۹ متری قرار نمی گیرند.

فرش ۹ متری چند در چند است؟

سایز و ابعاد فرش نه متری به صورتی است که شاید باعث سر در گمی خریداران شود. خیلی از افراد فکر می کنند فرش ۹ متری، ۳ در ۳ متر می باشد، اما این طور نیست. فرش های ماشینی کاشان در حالت استاندارد به صورت مستطیلی هستند، و طول و عرض آن متفاوت می باشد. فرش نه متری نیز در همین قائده می باشد و در ابعاد ۲/۵ در ۳/۵ متر بافته می شود.

اندازه متوسط و معمول فرش ۹ متری کاشان طوری است که برای تمام بخش های خانه مناسب می باشد. برای اینکه درک دقیقی از اندازه فرش ۹ متری داشته باشید. ما در تصویر پایین ابعاد استاندارد انواع فرش ماشینی را برای شما آورده ایم. تا بتوانید تصور درستی از ابعاد و سایز فرش ماشینی کاشان ۹ متری داشته باشید:

ابعاد فرش ۹ متری ماشینی کاشان

ابعاد فرش ۹ متری

ویژگی های فرش ۹ متری

در زمان خرید و انتخاب فرش ۹ متری به جز ابعاد و مساحت فضای اتاق، باید به دکوراسیون، رنگ وسایل و مبلمان نیز توجه نمایید. در انتخاب فرش باید به نکاتی زیادی توجه نمایید. در ادامه به نکاتی مهم در این مورد اشاره کردیم:

  • متراژ منزل و داشتن تناسب با ابعاد فرش ۹ متری
  • انتخاب فرش با طرح و سبک مناسب چیدمان خانه
  • دقت در مکان انتخابی برای فرش، مانند اتاق پذیرایی، نشیمن یا اتاق خواب
  • توجه به بودجه خود برای خرید
  • دقت در کیفیت الیاف فرش
ابعاد فرش ۹ متری ماشینی کاشان

فرش ۹ متری ماشینی کاشان

قیمت فرش ۹ متری

کارخانه فرش کاشان تولیدات متنوعی از انواع فرش های ماشینی با طرح و رنگ های مختلف و قیمت مناسب دارد. در حالت کلی قیمت فرش ماشینی کاشان به عوامل زیادی وابسته می باشد. این عوامل شامل : شانه فرش، تراکم فرش، جنس و کیفیت الیاف به کار رفته در فرش. البته فاکتور های دیگری نیز در قیمت فرش موثر هستند.

اگر فرش مورد نظر خود را به طور مستقیم از کارخانه خریداری نمایید، قیمت بسیار ارزان تری به نسبت بازار فرش پرداخت می کنید. فروشگاه فرش کاشان با حذف واسطه ها و هزینه های اضافی، تمام فرش های خود را به صورت مستقیم از تولید کننده و کارخانه به مشتریان عرضه می نماید. تمامی قیمت فرش ۹ متری در این فروشگاه با قیمت کارخانه یعنی حدود ۳۰ تا ۵۰ ٪ ارزانتر از بازار فرش می باشد.

خرید فرش ۹ متری ماشینی

برای خرید انواع فرش ماشینی کاشان ۹ متری می توانید به دو روش خرید حضوری و آنلاین اقدام نمایید. فرش های تولیدی کارخانه فرش کاشان به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه به دست مشتریان محترم می رسد. برای خرید فرش ۹ متری ارزان قیمت کاشان با کیفیت بالا، فروشگاه فرش کاشان گزینه بسیار خوبی است. چون تولیدات این مجموعه تنوع زیادی در طرح، مدل و سایز دارد. و انواع سایز فرش ماشینی از جمله فرش نه متری را به قیمت کارخانه به فروش می رساند. انواع فرش ۹ متری ۷۰۰ شانه، فرش 9 متری  ۱۰۰۰ شانه، فرش 9 متری ۱۲۰۰ شانه و فرش 9 متری ۱۵۰۰ شانه ماشینی در این فروشگاه موجود می باشد.

ابعاد فرش ۹ متری ماشینی کاشان

نمایش 1–12 از 643 نتیجه

فرش افشان 1200 شانه بژ طلایی گل برجسته طرح روشا

قیمت فرش ۹ متری 13,100,000 تومان

فرش وینتیج فیلی 700 شانه طرح لاله

قیمت فرش ۹ متری 10,950,000 تومان

فرش فانتزی طرح لانه زنبوری نسکافه ای

قیمت فرش ۹ متری 7,100,000 تومان

فرش افشان وینتیج طوسی سبز طرح دایان 1200 شانه

قیمت فرش ۹ متری 13,100,000 تومان

فرش 1200 شانه طرح کایا مشکی طلایی

قیمت فرش ۹ متری 13,100,000 تومان

فرش 700 شانه ارزان قیمت وینتیج طرح صبورا سرمه ای

قیمت فرش ۹ متری 6,650,000 تومان

فرش 700 شانه ارزان قیمت وینتیج طرح صبورا نقره ای

قیمت فرش ۹ متری 6,650,000 تومان

فرش 1200 شانه طرح لیان آبی طلایی

قیمت فرش ۹ متری 13,100,000 تومان

فرش 1200 شانه افشان وینتیج طرح آریو سرمه ای

قیمت فرش ۹ متری 13,100,000 تومان

فرش 1200 شانه اسپرت طرح سیناز بژ

قیمت فرش ۹ متری 13,100,000 تومان

فرش 700 شانه ارزان قیمت وینتیج افشان طرح راحله دودی

قیمت فرش ۹ متری 6,650,000 تومان

فرش 1200 شانه طلاکوب طرح حورا آبی

قیمت فرش ۹ متری 13,100,000 تومان