skip to Main Content
قیمت فرش در کارخانه فرش کاشان

قیمت فرش در کارخانه فرش کاشان

کارخانه فرش کاشان

رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمودند:

هركس يك شب در آرزوى گرانى براى امت من باشد خداوند اعمال چهل ساله او را تباه خواهد كرد.(منبع :چهل حدیث بازار)

خداوند منّان را شاکریم که در پایان سال اقتصاد مقاومتی و به تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری در یک اقدام عملی توانستیم اولین مجموعه بزرگ فروش مستقیم  فرش ماشینی را با هدف توزیع از درب کارخانه در کاشان تا درب منزل در کلیه شهرهای کشور بزرگ ایران از طریق واحد تیپاکس کاشان و باربری های فعال بین شهری به قیمت بسیار بسیار مناسب و حتی در بعضی از محصولات تا ۱۰۰ درصد ارزان تر از بازار ایجاد نمائیم.

 قیمت فرش در کارخانه فرش کاشان

فرش کاشان قیمت فرش

قیمت فرش

با افزایش روز افزون قیمت فرش در فروشگاه های فرش بسیاری از خریداران فرش ماشینی به فکر خرید مستقیم از تولید کننده فرش میباشند

در شرایط که قیمت فرش در یک ماه  اخیر دچار تغییرات زیادی شده است  بعضی از مشتریان در هنگام خرید چند بار با افزایش قیمت مواجعه میشوند. بهترین کار خرید مستقیم از تولید کننده فرش ماشینی هست که کمی از هزینه خرید فرش کاسته شود.

تفاوت قیمت فرش در کارخانه و فروشگاه های سطح شهر

تفاوت قیمت کارخانه با فروشگاه  فرش در گذشته یه سودی در حد ۱۰ درصد بوده که این مبلغ عدد بالای برای  خریداران فرش نبود متاسفانه با افزایش  قیمت فرش ماشینی و ثابت نبودن قیمت ها بعضی از فروشنده های فرش این مبلغ رو بخاطر نوسانات قیمتی عدد بالاتر در نظر گرفته اند.

خرید مستقیم فرش به دلیل حذف واسطه و نپرداختن سود واسطه عدد قابل توجه ای هست که با تحقیق های میدانی انجام شده توسط تیم فرش کوروش این اختلاف در بعضی از فروشگاه ها و هایپر های عرضه کننده فرش به تخته ای یک میلیون دویست  تومان هم میرسد

این مبلغ با در نظر گرفتن خرید ۲تخته یا ۳تخته عدد چشمگیری میشود که برای بسیاری از خانواده های ایرانی عدد زیادی هست .که باعث بفکر افتادن انها جهت خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه شود .خریدی شیرین ولی کمی بی اطلاعی برای خریدارانی که اطلاعات زیادی در مورد خرید اینترنتی ندارند.

بعضی از مشتریان خرید خود را به صورت اقساطی از فروشگاه های سطح شهر انجام میدهند که این مسئله باعث افزایش بیشتر قیمت و تفاوت زیاد آن با عرضه مستقیم شده است .البته پرداخت اقساطی خدماتی هست که مغازه داران عزیز در این شرایط تحریمی خود و با سرمایه خود اقدام به پرداخت آن میکنند

ولی اطلاعات کم بعضی از  شاید کمتر کسی به ذهنش نیاد که خرید مستقیم از کارخانه خیلی بصرفه تر و مرقوم بصرفه هست

خریداران باعث این خرید نمیشود

این افتخارات بزرگ برگ زرین عملکرد مجموعه فرش کاشان در جای جای میهن اسلامی صدا کرد بطوری که خیلی از بازاریان با این حرکت عظیم اقتصادی که حامی واقعی مصرف کننده می باشد مخالفت نموده و بسیاری از متقاضیان را با مطرح نمودن سخنان واهی و علیرغم آنکه آنان دوستار خریدار محصول مجموعه ما بودند بازداشتند ولی با این وجود بسیار بسیار دیگری از هموطنان عزیزم با تیزهوشی و درایت و اطمینان عالی توانستند فرش مورد نیاز خود را به قیمت باورنکردنی از مجموعه ما تهیه که آثار آن با ارسال فرش های دکوراسیون منازل شان در کانال به وضوح دیده می شود.

ما توانستیم از آبان ماه سال جاری در تهران درصد بیشتری از فرش های کارخانه را به محل فروشگاه فرش کاشان جهت بازدید و بررسی کیفیت در معرض نمایش عموم قرار داده تا هموطنانمان بتوانند با مراجعه حضوری مقایسه ای از جهت مواد اولیه و کیفیت نسبت به بازار بعمل آورند.

این نمایشگاه بعلت استقبال عالی بصورت دائمی در یکی از بهترین مناطق تهران با داشتن پارکینگ عالی و محیطی سرشار از پاکی و آرامش محل خرید فرش کاشان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

منتظریم و آمادگی داریم بقیه هموطنان که تا کنون نتوانسته اند فرش مورد نیاز خود را تهیه نمایند با مراجعه حضوری به مجموعه فرش کاشان تهیه نمایند.

 

ادرس نمایشگاه کارخانه در شهر تهران

امکان خرید حضوری از کارخانه فرش کاشان و نمایشگاه تهران

کارخانه کاشان : کاشان بلوار شهدا روبروی دار السلام  شهرک فتح المبین اوایل شهرک بلوار نبی اکرم  فرش ستاره کوروش

نمایشگاه تهران : تهرانپارس خیابان ۱۹۶ شرقی بین چهار راه ۱۳۵ و ۱۳۷ (بالاتر از خیابان شفیعی مکرم ) پلاک ۷۸ فرش کوروش

تلفن کارخانه: ۰۳۱۵۵۵۸۴۵۰۸
شماره نمایشگاه فروش:۰۲۱۷۱۳۳۳۲۰۰
مشاوره در تلگرام: ۰۹۱۲۱۹۸۰۲۴۰
ایمیل:info@bfarsh.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
راهنمایی نیاز دارید? چت از طریق واتساپ